Petr Cikán

Head of Email Marketing

Role v ACOMWARE

Petr pracuje jako Head of Email Marketing. Řídí oddělení e-mailingu a stará se o vybrané klienty. Na své pozici využívá bohatých zkušeností z e-commerce a marketingu, které získává již od roku 1999.

Pracovní zkušenosti

Petr vybudoval a 13 let provozoval úspěšný e-shop s elektronikou, kde zajišťoval všechny aktivity včetně e-mailingu. Má na starosti současné e-mailové klienty a podílí se i na obchodu a marketingu.

Certifikace a vzdělání

Je držitelem všech certifikátů IBM Marketing Cloud, včetně nejvyšší certifikace Professional.​

Přednášky a vystoupení

Školí e-mailový marekting v Dobrém webu, na téma inteligentního e-mailingu mluvil na Pricemania Academy nebo na TREND Online Academy. V květnu 2014 vystoupil na konferenci E-commerce Forum s přednáškou na téma Využití dat z chování zákazníka pro behaviorální komunikaci. Přednášel také na konferenci E-Business Akademie pořádané Tuesday Business Network.

Byl také hostem Jiřího Rosteckého v redakci Mladého Podnikatele, kde mluvil o efetivním e-mailingu pro e-shopy - celé video můžete shlédnout zde.

Zájmy

Ve volném čase se věnuje cyklistice, squashi a turistice.

Moje znalosti

Marketingová konzultace Inteligentní emailový marketing

Pro koho momentálně pracuji

Přečtěte si mé příspěvky

Jdi na více prezentací

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*