Peter Babjak

E-commerce Consultant

Role v ACOMWARE

Peter pracuje na pozici E-commerce Consultant, kde se se stará o rozvoj našich klientů, jejich e-shopů a digitálních marketingových aktivit. Zkušenosti sbíral jako Business Consultant v digitální agentuře Actum.

Pracovní zkušenosti

Před příchodem do Acomware, pracoval jako Business Consultant v digitální agentuře Actum, kde pomáhal klientům z korporátní sféry s návrhem digitální strategie, architekturou kampaní, UX, SEO, analytikou, contentem, emailingem, a rozvojem v digitálním prostředí. Jako Product manager ve společnosti Tanger Infosystems, měl na starosti rozvoj webových portálů společnosti, jejich služeb a akvizici uživatelů v digitálním prostředí.

Vzdělání

Peter vystudoval Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu v Ostravě. Nejvíc ho zajímaly předměty IT, marketing, projektové řízení a ekonomie. Je držitelem certifikátu Google Adwords se zaměřením na vyhledávání a videoreklamu.

Zájmy

Ve volném čase rád jezdí na kole, vaří, chodí na hory, koncerty a věnuje se digitálnímu marketingu.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*