Pepe Jeans

Britská značka Pepe Jeans byla založena již v roce 1973. Začínala jako maloobchodní značka a během let si vybudovala skvělé jméno po celém světě. Své pobočky má ve více než 80 státech, ale jen ve třech z nich existují monobrandové e-shopy specializující se výhradně na značku Pepe Jeans.

V roce 2003 vstoupila na český trh a od roku 2012 funguje první autorizovaný e-shop, kterým uspokojuje poptávku nejen mimopražských zákazníků.

Přečtete si také, jak jsme pomohli uspět značce Pepe Jeans na internetu v naší případové studii. Na podzim 2014 jsme také analyzovali, jak významnou roli hraje e-shop v úspěchu celé firmy - podrobnosti najdete v tomto článku.

Hodnocení konzultanta

Kristýna Gubišová
E-commerce Consultant
S Pepe Jeans spolupracujeme od jejich vstupu na online trh. Jejich zkušenosti z retailu se s našemi zkušenostmi z e-commerce skvěle doplňují, e-shop tak má zajímavý přesah i do offline světa. Jsou otevřeni novým nápadům a i díky tomu se spolupráce vyvíjí k oboustranné spokojenosti.

"Marketingová konzultace nás uvedla do problematiky internetového podnikání. Popravdě jsme o e-shopech zpočátku nevěděli prakticky nic. Pojmy jako PPC, Google Analytics, SEO jsme pracně vyhledávali a sami zkoušeli metodou pokus – omyl. Z celodenní marketingové konzultace jsme odcházeli s desítkami možností, co všechno můžeme s naším e-shopem podniknout. Při našich tehdejších znalostech a stavu e-shopu ale nebyly desítky možností to, co nás přesvědčilo. Přesvědčilo nás to, že konzultanti dali těmto možnostem a nápadům jasnou osnovu a strategii postupného rozvoje. Některé věci jsme mohli začít realizovat ihned po schůzce, jiné vyžadovaly zásahy programátora. Výsledky, které máme za dosavadní spolupráci, předčily naše očekávání."

Dušan Grufík
majitel české franšízy Pepe JeansUdělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*