Na projektu se podílejí

Ondřej Klega Business Development
Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

Pepe-Jeans-Store.cz: Mobilní kampaň přinesla zákazníky e-shopu i prodejnám

Speciální jarní kampaň zaměřená na uživatele mobilních zařízení přinesla e-shopu Pepe-Jeans-Store.cz zvýšení návštěvnosti, růst počtu objednávek i podporu kamenných poboček. Jak jsme toho dosáhli?

Novou kampaň vytváříme společně s klientem v reakci na analýzu výkonnosti e-shopu za posledních 6 měsíců (přelom 2014/2015). Tato analýza odhalila trendy spjaté s využíváním mobilů, jako je růst návštěvnosti z těchto zařízení nebo snižující se výkonnost brandu Pepe Jeans.

Primárním cílem kampaně realizované v období 15. dubna – 31. května 2015 bylo přivést až 60 % nových návštěvníků z mobilů, dále zvýšit povědomí o brandu a podpořit kamenné pobočky, kde mohli zákazníci uplatnit slevový kupon.
 

Pro klienta jsme zajistili:
 

  • Speciální landing page se slevovým voucherem
  • Sběr remarketingových publik
  • Cílení na nové zákazníky podle lokace, zařízení, zájmů
  • Podpora prodejen v Praze – možnost uplatnění slevového kuponu

 

Kampaň přinesla okamžitý efekt. Za období duben až květen 2015 se zvýšil počet přístupů z mobilních zařízení na 28 % celkové návštěvnosti (13 900 návštěv). Počet transakcí z mobilů vzrostl o 100 % a tržby o 260 %. Slevové kupony byly využity celkem 50x a přinesly statisícový obrat zejména kamenným pobočkám.

Více informací najdete v infografice pod tímto textem.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*