Penta

PENTA CZ s.r.o. působí na trhu jako nástupce firmy Penta Strakonice v.o.s., která vznikla již v roce 1992. Od samého začátku se snaží budovat image solidního obchodního partnera jak ve vztahu ke svým zákazníkům, tak dodavatelům. Při styku se zákazníkem kladou zvláštní důraz na individuální přístup ke každému z nich se snahou o nalezení nejvhodnějšího řešení a dosažení maximální spokojenosti. Za nejdůležitější považují stabilitu jejich společnosti. Neustále se přizpůsobují aktuálním trendům trhu a rozvíjí služby pro své zákazníky. Současně kladou důraz na zlepšení efektivity práce a snižování nákladů.

Zákazníkům nabízí špičkové ceny, širokou nabídku produktů, informace o aktuálním vývoji trhu a o novinkách. Dále pak maximum produktů skladem a odborný, osobní přístup personálu. Sklady o rozloze 2160 m2 uchovávají tisíce položek a desetitisíce kusů zboží pro okamžitý odběr. Od konce roku 2011 také nabízejí nový, moderní internetový obchod na doméně www.penta.cz. V České republice v současné době nabízí osobní odběr celkem na třech výdejních místech.

Udělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*