Panelová diskuse

Zajímá Vás interaktivní výměna názorů, postřehů a zkušeností od velkých hráčů z e-commerce? Chcete se poučit z jejich zkušeností a know-how? Jak hodnotí současnou e-commerce velké e-shopy a retailoví hráči? V čem spatřují nové příležitosti a hrozby?

Přijďte se zapojit do neformální diskuze a položit otázky zajímavým hostům.


Proč přijít na naše panelové diskuse?

Na našich panelových diskuzích jsme přivítali zajímavé spíkry -  DATART, IKEA, CZC.cz, Mountfield, Jura Hlavenka, Allegro Group, Kasa.cz. V publiku pak zasedli lídři předních českých e-shopů s ročním obratem nad 100 mil Kč.

 

Zajímají Vás spíše individuální zkušenosti jednoho e-shopu? Chcete blíže poznat osobnosti e-commerce? Podívejte se na náš projekt Eshopista.Připravované akce

Momentálně nepřipravujeme žádnou akci, podívejte se na reportáže z akcí proběhlých.


Reportáže z akcí

Reportáž z diskuse E-commerce 2014: české e-shopy letos porostou o 15 %

S odborníky na českou e-commerce jsme diskutovali o budoucnosti e-shopů. Na co se má úspěšný e-shop v roce 2014 zaměřit? + Hlavní postřehy v bodech!

Více info

Panelová diskuse: Logistika v e-commerce

V úterý 25. listopadu uspořádal ADMEZ panelovou diskusi na téma "Logistika v e-commerce." Mezi spíkry se představili jak zástupci e-shopů, tak i přepravců. Přečtěte si reportáž z akce a zajímavé názory účastníků.

Více info

Panelová diskuse: "Český zákazník je divný, nedůvěřivý a rozmazlený"

Jaký je český zákazník? Věrný, nebo nevěrný? Je nenáročný nebo stále něco chce? Umí být kritický - umí také pochválit? Ať je, jaký je, je ten jediný, kdo přináší Vašemu e-shopu peníze. A přestává mu stačit samotný produkt - chce také nákupní zážitek. Nebo řeší jen cenu?

Více info

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*