Panelová diskuse: E-commerce 2014

Přijďte s námi zhodnotit rok 2013 a poslechnout si názory, zkušenosti a plány významných osobností z české e-commerce. Nové trendy a inspiraci pro české e-shopy a retail si vyslechnete v neformálním prostředí za účasti zajímavých firem českého (nejen) online businessu.

Přijďte si poslechnout zkušenosti velkých jmen české e-commerce a odneste si spoustu poznatků a inspirace. Pozvání přijali Tomáš Braverman (Heureka.cz), Jan Vetyška (APEK), Josef Mech (Sportobchod.cz), Miroslav Černý (TESCO), Jan Penkala (ACOMWARE) a Filip Černý (Kytary.cz), moderátorem panelu bude Jan Svoboda. V hledišti panelové diskuze zasednou zástupci předních českých e-shopů s ročním obratem nad 100 mil Kč.

Témata panelové diskuse:

  • Jak dopadl rok 2013?

Hrozí malým e-shopům v roce 2014 zánik? Jsou klíčovými tématy pro nadcházející rok zákaznická věrnost nebo zvládnutí nových technologií?

  • Kritické body

Nevěrný zákazník, nutné slevy, stále nové technologie, měření atribuce ...

  • Online v offline

​Kteří velcí retaileři plánují vstup do online? Kde retaileři zaspali - v jakých segmentech maloobchodu je prostor pro e-shopy?

  • Kde budou e-shopy v roce 2015?

Nové trendy a příležitosti na místním trhu.

Proč přijít?

  • Setkejte se s cca dalšími 50 leadry e-shopů a retailu
  • Načerpejte novou inspiraci, trendy a klíčové informace pro další rozvoj Vašeho businessu
  • Přijďte si vyměnit vlastní zkušenosti s ostatními v neformálním prostředí

Kdo přijal pozvání?

 

Tomáš Braverman

Heureka.cz

Šéf nejsilnějšího českého cenového porovnavače dříve působil jako výkonný ředitel operací firmy Internet Retail na Slovensku a v Polsku.

Jan Vetyška

APEK

Od roku 2006 je výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci. Stará se o rozvoj české e-commerce a zajímají ho online marketingové trendy. Dříve pracoval ve společnostech Internet Info a Economia Online.

Největší tuzemský srovnávač zboží, udávající směr české e-commerce. Člen nadnárodního uskupení Allegro Group.

Sdružení 313 firem, podnikatelů a odborníků v e-commerce. Byla založena v r. 1998 jako nezávislá organizace podporující rozvoj elektronického obchodu v ČR.

Miroslav Černý

TESCO

Marketingový manažer TESCO Stores ČR, ve společnosti působí 7 let. Dříve pracoval pro Vitanu, Nestlé či telefonního operátora Oscar (později Vodafone).

Jan Penkala

ACOMWARE

Honza je ředitelem společnosti ACOMWARE, ve které působí již více jak 7 let. Má na starosti službu inteligentní e-mailing a také rozvíjí odborné znalosti ve společnosti a určuje strategii pro e-shopy i retailery na poli e-commerce. 

TESCO patří mezi největší maloobchodní prodejce na českém trhu. Poměrně nedávno spustilo také první internetový obchod s potravinami v České republice.

Konzultační společnost orientující se na oblast e-commerce. Zaměřuje se především na e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní emailing

Josef Mech

SportObchod.cz

Od roku 2002 působí ve SportObchod.cz, druhým rokem pak jak sám uvádí jako principál (Managing Partner). Vystudoval ekonomickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně.

Filip Černý

Kytary.cz

Dříve působil např. ve společnosti Ogilvy, nyní již sedmým rokem pracuje jako marketingový manažer největšího českého e-prodejce hudebních nástrojů Kytary.cz.

Jeden z největších e-shopů se sportovním vybavením na poli české e-commerce, dvojnásobný vítěz soutěže nejlepších e-shopů ShopRoku.

Největší český e-shop s hudebními nástroji - na poli e-commerce působí již od roku 2000. Denně ho navštíví přes 10 000 unikátních zákazníků.

Moderátor panelu

​Jan Svoboda

ACOMWARE

Honza Svoboda je dřívějším zakladatelem a ředitelem společnosti NetDirect s.r.o., která se za jeho působení stala nejvýznamnějším středoevropským výrobcem e-shopů. Následně působil ve funkci jednatele ve společnosti Allegro Group CZ, s.r.o. V současné době působí v ACOMWARE jako Manager pro e-commerce partnery.

 

Kdy? Kde?

Místo: Simply Restaurant, Karolinská 650/1-2, Praha 8 - Karlín
Datum: 12.3.2014

Program večera:
17.00 Registrace a káva
17.30 Key note – představení studie
17.45 Start první části panelu
19.00 Přestávka na kávu a networking
19.30 Start druhé části panelu
20.30 Konec panelu, networking a volné dotazy
 

 

Školí Vás

Magdaléna Divišová Business Development
Magda má na starosti projekt Eshopista a zároveň působí jako CEO Online People.

Máte dotaz ke školení?

Telefon: (+ 420) 737 289 119

Ohlasy ze školení

.

. .