Oxalis.cz

OXALIS, s. r. o., je výrobce, distributorem a prodejcem plantážní kávy a sypaných čajů. Specializuje se především na prodej v kamenných prodejnách, jichž vlastní několik desítek včetně franchisových prodejen. Na internetu provozuje e-shop www.oxalis.cz.

Hodnocení konzultanta

Jan Penkala
Business Development
Jsme rádi, že se můžeme podílet na růstu online prodejů u největšího prodejce sypaného čaje a kávy s více než 25 prodejnami po celé ČR. Navíc čaje od OXALISu objednává celý ACOMWARE, protože kdo jednou ochutná, už nechce jiné.

"Texty, které pro nás tvoří ACOMWARE, jsou čtivé a předávají našim zákazníkům podstatné informace o našem zboží. Díky klíčovým slovům, která obsahují, se zvýšila návštěvnost našich stránek i konverze. Také samotné stránky působí už na první pohled mnohem lépe, než když na nich nebyly texty žádné. Těší nás, že s ACOMWARE můžeme spolupracovat – domluva ohledně textů je přirozenou součástí jejich tvorby, a texty tak tvoří obsah, který je také podle našich představ a který se líbí i našim zákazníkům.

S ACOMWARE spolupracujeme už několik let a vyzdvihli bychom perfektní komunikaci a flexibilní řešení našich problémů. Jen těžko bychom hledali společnost, která se postará o všechny oblasti, které s provozováním e-shopu souvisí."

Ing. Petr Zelík
OXALIS, spol. s.r.o.Udělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*