Otestujte ZDARMA Váš e-shop

Velmi nízké procento konverze, zákazníci, kteří se nevrací a obchodní sdělení rozesílaná bez jakékoliv personifikace jsou jen některými z typických znaků průměrného českého e-shopu. Získat nového zákazníka je až 20x těžší a finančně náročnější než si dobrého zákazníka udržet, a proto je nezbytné znát slabiny svého e-shopu i možnosti, jakými je zlepšit. Udělejte ze svého e-shopu stroj na peníze! Zlepšení průchodnosti košíku může zvýšit konverzní poměr až o desítky procent. Inteligentní emailová komunikace může dokonce zvýšit výnos z mailových kampaní až o 300% procent. Možností jak posílit výkon e-shopu je mnoho, naše služby zdarma Vám pomohou vybrat nejvhodnější kroky a nástroje pro zlepšení toho Vašeho.     

  • Chcete rychlý a odborný pohled na svůj e-shop?
  • Má Váš e-shop nízkou návštěvnost a Vaši zákazníci se nevrací?
  • Otestujte si zdarma svůj e-shop a načerpejte pro něj konkrétní tipy.
  • Trápí Vás vysoké procento nedokončených objednávek?
  • Chcete zásadně posílit výkon e-shopu?
  • Můžete také využít konzultace s našimi specialisty.

Otestujte si své kampaně

Inteligentní emailový marketing dokáže zvýšit zisky až o 300%. Jak jste na tom Vy? S naším novým Emailkalkulátorem si výkon svých emailových kampaní jednoduše spočítáte. Během několika desítek vteřin tak získáte ucelený pohled na veškerá čísla Vašeho emailingu a dozvíte se, jaký vliv by mělo zlepšení jakékoli metriky na celkový výkon Vašich kampaní.

Otestovat ZDARMA

Otestujte si svůj web

Barometr e-shopu je odborná analýza zaměřená na odhalení základních nedostatků e-shopu z pohledu SEO, přívětivosti a funkčnosti e-shopu, vypracovaná specialisty v oboru. Barometr e-shopu se proto jistě stane Vaším odrazovým můstkem k vyšší návštěvnosti i ziskům. Zařaďte se k více jak 700 spokojeným e-shopům a nechte si vypracovat naši analýzu, jež je zcela zdarma.

Otestovat ZDARMA

Otestujte si svůj traffic

Děláte ve svém online marketingu maximum, ale efekt stále nepřichází? Příčina může být různá, ale výsledek jeden – nejste spokojeni s obratem e-shopu. Během chvíle otestujte v našem datametru, zda sledujete důležité parametry e-shopu a máte nastaveny metody jejich vyhodnocování. Najděte slabá místa Vašeho e-shopu, kde zbytečně ztrácíte své zákazníky a zlepšete je! Můžete využít i naše konzultanty!  

Otestovat ZDARMA

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*