Naši partneři

Dlouhodobě spolupracujeme s významnými společnostmi působícími v e-commerce. Díky našim partnerům z oblasti médií, technologií pro e-shopy, platebních systémů, sociálních sítí, asociací aj. můžeme našim klientům nabídnout nadstandardní služby.

Společně s partnery pořádáme řadu akcí - podívejte se kupříkladu na videa z akce Eshopista. Věříme, že osobní kontakt, možnost poslechnout si zajímavé spíkry, položit otázku předním osobnostem, které pokládadaly základy podnikání na internetu a které stojí v čele jeho budoucího rozvoje, jsou mimořádně přínosné. Těšíme se, že těchto výhod budete chtít využívat také vy.

 

logo Seznam

Seznam.cz

Společnost Seznam, a.s., provozuje nejpoužívanější vyhledávač v Česku a největší český portál s denní návštěvností okolo 3 milionů unikátních návštěvníků a počtem zobrazených stránek přesahující 170 milionů. Vzhledem k velkému množství vlastních projektů nabízí široký prostor pro propagaci. A protože je Seznam.cz naším dlouhodobým partnerem, můžeme svým klientům nabídnout unikátní podmínky spolupráce.

 

 

Google

Naše společnost je certifikovaným partnerem Google - získali jsme certifikát Google Premier Partner. Naši specialisté jsou držiteli certifikátů pro reklamy ve vyhledávání, reklam na mobilních zařízeních, v displejových kampaních a reklamách v Google Nákupech.

Jako společnost spravující vaše PPC jsme Google partner třetí strany. Na této stránce najdete vysvětlující dokument pro klienty, kterým AdWords spravuje třetí strana (agentura).

logo-silverpop

 

IBM Marketing Cloud

je marketingová platforma založená na cloudové technologii (původně známá pod názvem Silverpop Engage), poskytující řešení v podobě e-mailového marketingu nebo lead managementu. Systém podporuje emailový marketing, umožňuje indivizualizované nabídky a jejich dynamický obsah. Výrazně tak přispívá k efektivní komunikaci se zákazníky a optimalizaci nákladů na získání, resp. udržení zákazníka. Společnost ACOMWARE je certifikovaným partnerem platformy, kterou využíváme v rámci našich služeb inteligentního emailingu.

logo RTB house

 

RTB House

Společnosti ACOMWARE a RTB House se dohodly na spolupráci v České republice, kde nyní společně nabízí klientům z řad e-commerce a retailových firem technologii pro personalizovaný online marketing.Nyní tak nabízíme našim klientům přístup k technologiím RTB House, které jsou dnes dostupné zákazníkům v 33 zemích světa.

logo vivnetworks

 

VIV NETworks s.r.o.

Firma VIV NETworks s.r.o. se zabývá affiliate marketingem. Poskytuje technologie a služby inzerentům k provozování affiliate programů. Portálům poskytují zdarma poradenství, jak reklamu z jejich affiliate programů využít a optimalizovat ji pro maximální výnos pro portál.

logo Heuréka

Heureka.cz

Šetřete svůj čas a peníze. Porovnejte ceny, přečtěte si recenze. Nezávislý nákupní rádce Vám poradí, jak vybrat nejlepší produkt za výhodnou cenu. Přečtěte si uživatelské recenze produktů a internetových obchodů, které vedou k úspěšnému nákupu.


logo apek

APEK

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je nevládním neziskovým sdružením  podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

logo infuture
 

TrendLucid

TrendLucid je český nástroj, který mapuje veškeré aktivity o vaší konkurenci - umožňuje získat přehled nad cenami a produkty konkurentů. Díky tomuto nástroji můžete získat kompletní informace o nejvíce prodávaných kategoriích, a na kterých e-shopech je zákazníci nejčastěji nakupují. Mimo to získáte možnost identifikovat změny v cenových strategiích konkurenčních e-shopů a provést včasnou reakci.

Nástroj TrendLucid se umístil na 8. místě v Křišťalové lupě v kategorii E-commerce inspirace.

logo infuture
 

Adform

Adform je jediná evropská platforma pro správu reklamních ploch. Usnadňuje plánování a nákup médií aukční formou RTB, optimalizaci kampaní a následný reporting. Vedle toho nabízí funkce pro výdej reklamních bannerů na portálech, tzv. adserving. Správné využití Adformu zvyšuje návratnost investic do reklamních kampaní klientů až o 30-40 %.

Společnost byla založena v roce 2002 v Dánsku a v současné době má v Evropě již více jak 10 poboček - jednu z nich i v České republice.

Chcete se o tomto nástroji dozvědět více? Přijďte na naše individuální školení Adform.

logo NetDirect

Allegro Group CZ, s.r.o.

Česká společnost NetDirect s.r.o., dodavatel e-business aplikací, se v březnu 2013 sloučila se společností Allegro Group CZ, s.r.o. Tvoří špičkový software v oblasti internetových obchodů ShopCentrik a redakčních systémů MediaCentrik. Svým klientům poskytuje nejen kompletní technologické řešení, ale také intenzivní podporu a trvalý servis. Zázemí společnosti je tvořeno více než 70 zaměstnanci. Od roku 2003 je držitelem Microsoft Certified Partner, od roku 2007 pak Microsoft Gold Certified Partner.

logo pria  

PRIA SYSTEM s.r.o.

PRIA je zlínská společnost, která se specializuje na svět sociálních sítí a online médií. Vše, co tvoří, dělají s odhodláním a houževnatostí plevele.

logo infuture
 

Infuture s.r.o.

Společnost InFuture s.r.o. vznikla v roce 2004 a jejím úkolem je doplnit kompletní portfolio potřeb klienta při nasazování internetového obchodu. Celkový koncept úspěchu při provozování internetového obchodu spočívá právě v dokonalém provázání aktivit – ekonomického systému, internetového obchodu a on-line marketingu. Kromě toho se také snaží klientům pomáhat v oblasti reportingu, účetního a daňového poradenství. Služeb společnosti InFuture s.r.o. využívá více jak 200 internetových obchodníků.

logo eshop club

Eshop Club

Eshop Club se zaměřuje na online obchody a subjekty působící v oblasti e-commerce. Vznikl na základě podnětu členů asociace ADMEZ, která si klade za cíl pomáhat obchodům v jejich růstu a rozvoji, kultivovat online nákupní prostředí a pozitivně působit na veřejnost, aby získala v internetové nakupování větší důvěru. Eshop Club je určen pro majitele a provozovatele eshopů, pro ty, kteří uvažují o spuštění eshopu, pro retailové společnosti prodávající zboží a služby na internetu a pro poskytovatele eshopových řešení a online marketingového poradenství. Eshop Club poskytuje podporu a pomoc v oblasti informací, vzdělávání, poradenství a networkingu.

logo mYx

Heatmapy mYx

Heatmapy mYx jsou nástrojem, který Vám realisticky ukáže, co návštěvníky Vašich stránek zajímá a co naopak ignorují. Ze žádného jiného nástroje nezjistíte přesně efektivitu jednotlivých prvků, jako jsou obrázky, odkazy či bannery a jejich popularitu mezi návštěvníky. mYx je efektivním nástrojem pro každého, kdo to se svým webem a e-shopem myslí vážně a komu není jedno, co zajímá a nezajímá jeho návštěvníky.

logo eshop club

Eshopista

Motto „Eshopisté eshopistům“ dokonale vystihuje hlavní poslání projektu – vzájemné obohacování leaderů eshopů osobními zkušenostmi z online businessu. Eshopista.cz je open platformou pro jejich pravidelná setkávání. Hlavní náplní mítinků s úspěšnými eshopisty je 120 minut moderované diskuse 1 na 1, doplněné prostorem o dotazy z publika a networking. Projekt pořádáme společně s partnery.

mergado

Mergado

Pan Mergado pomáhá e-shopům získat více z Heureky, Zboží.cz a dalších vyhledávačů zboží. Denně vylepšuje jejich inzerci tak, aby navyšoval tržby e-shopu, při rozumných nákladech. Jsme certifikovaným partnerem Mergado - znamená to, že naši specialisté prošli certifikačním řízením a poskytují našim klientům ty nejlepší služby.

logo-ahk_tschechien

 

AHK

Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK), která je součástí celosvětové sítě bilaterálních zahraničních hospodářských komor, aktivně podporuje hospodářskou spolupráci mezi Českou republikou a Německem. Již od roku 1993 podporuje prostřednictvím širokého portfolia služeb české podniky při vstupu na německý trh.

logo vivnetworks

 

Tuesday Business Network

Stali jsme se členem nezávislé členské sítě TUESDAY Business Network. Mezi její hlavní aktivity patří pořádání pravidelných a odborných akcí zaměřených na networking, vzdělávání a podporu svých členů. Hlavním cílem TBN je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí.

logo oivenue

 

Roivenue

Roivenue je nástroj na podporu správných rozhodnutí v on-line marketingu. Obsahuje konektory na více než 50 marketingových kanálů (Facebook, AdWords, Sklik, Heureka atd.), Google Analytics i interní systém klienta. Spojuje v sobě veškeré investice do kampaní, chování zákazníků a profit z objednávek a umožňuje tak vyhodnocovat a řídit marketing podle ROI. Díky Roivenue mohou marketéři lépe pochopit, co má největší vliv na jejich celkové výsledky, a mít pod kontrolou celý marketing napříč všemi kanály.

 

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*