Naše projekty

999.cz

999.czZískejte přístup do rozsáhlé databáze znalostí, která obsahuje články, manuály a praktické rady ze světa e-commerce.

Díky službě 999.cz získáte nejen přístup k informacím, ale i mnoho dalších výhod (slevy od partnerů, slevy na školení, jako první budete vědět o zajímavých akcích). Získáte informace z mnoha oblastí:
legislativa, systémy a aplikace, platební systémy, provoz e-shopu a nejrozsáhlejší kategorie – návštěvnost (SEO, PPC, copywriting, porovnávače zboží a sociální sítě).

Profesionální tým konzultantů vám poradí v oblasti internetového marketingu, SEO, copywritingu.

Novinkou je služba Heureka analýza. Jedná se o srovnání vašeho e-shopu s e-shopy konkurence ve vybrané kategorii na serveru heureka.cz. Zjistíte, v čem jste lepší než konkurence a kde máte ještě mezery.

1 rok = 1 služba = 999 Kč = mnoho výhod a benefitů.

 


CenyEnergie.cz

CenyEnergiePortál CenyEnergie.cz se zabývá srovnáváním dodavatelů elektřiny a plynu. Zjistěte, jaký tarif je pro Vás nejvýhodnější a kolik ušetříte. Díky kalkulačce projektu Ceny energie můžete okamžitě srovnat ceny i ve svém regionu. Každá domácnost má možnost svobodně si vybrat dodavatele elektřiny a plynu. Málokdo však o této možnosti ví, mnozí se bojí složitosti celého procesu.

 

 

 


FastCentrik.cz

FastcentrikFastCentrik je speciální verzí systému ShopCentrik, na kterém běží nejvýznamnější české e-shopy. Je určen pro ty, kteří chtějí obchodovat rychle, levně a bez zbytečných kompromisů. Vlastní vzhled, bezplatné aktualizace, školení i SEO podpora jsou samozřejmostí. Klietům FastCentriku poskytujeme kompletní marketingovou podporu a pravidelné vzdělávání.

 

 

 


Krámky.cz

Kámky.czKrámky.cz jsou nová, unikátní prodejní platforma, která je svými funkcemi i nabídkou na českém trhu ojedinělá. Svým návštěvníkům nabízíme nejen možnost zdarma inzerovat a prodávat své zboží, ale také si v několika málo krocích založit vlastní internetový obchod.

 

 

 


Nazeleno.cz

NaZeleno.czNazeleno.cz je spotřebitelský internetový server z oblasti zdravého životního stylu, ekologie a úspor energií. Radí svým čtenářům, jak žít v moderní uspěchané době zdravě, v čistém prostředí a s čistým svědomím bez nutnosti „návratu zpátky na stromy“.

 

 

 


NetShopper.cz

NetShopperNetShopper.cz je unikátním magazínem zaměřeným na internetové prodejce, jimž přináší rady pro jejich obchodování – aktuální novinky, tipy a návody, analýzy nebo propracované studie. Společnost xBizon, s.r.o., tento projekt připravuje s firmou NetDirect s.r.o., předním dodavatelem technologií pro e-shopy a redakční systémy, a společností ACOMWARE s.r.o., specialistou na internetový marketing.

 

 


Vánoční-dárky.cz

Vanoční-dárky.czVánoce 2012 se blíží a s nimi také potřeba originálních a zajímavých dárků pro Vaše blízké. Známe vánoční trendy 2012 a pomůžeme Vám, abyste svou rodinu a přátele potěšili originálním dárkem.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*