Naše certifikáty

 

Silverpop Engage certified

Silverpop Engage

ACOMWARE je certifikovaným partnerem systému Silverpop, který je celosvětovou špičkou v počtu zaslaných obchodních sdělení. Systém podporuje emailový marketing, umožňuje indivizualizované nabídky a jejich dynamický obsah. Výrazně tak přispívá k efektivní komunikaci se zákazníky a optimalizaci nákladů na získání, resp. udržení zákazníka.

google adwords certified

Google Partner

Certifikace Google Partner sestavuje nové osnovy pro vzdělávání agentur, zaměřené na strategii a využití nejnovějších nástrojů a nejlepších postupů pro správu účtů v AdWords. Díky tomuto certifikátu můžeme poskytovat lepší služby svým klientům pro řízení PPC kampaní.

autorizovaný konzultant mYx

Certifikovaná agentura Sklik

ACOMWARE se stal držitelem certifikátu v první vlně díky splnění všech základních požadavků tohoto programu. Těmi jsou především minimální počet 10 klientů, tým o alespoň 2 aktivních PPC specialistech a minimální spravovaný objem investic v síti Sklik ve výši 1 milión Kč.

autorizovaný konzultant mYx

Autorizovaný konzultant mYx

mYx je nástroj, který Vám umožní vidět web očima Vašich zákazníků. mYx konzultant Vám pomůže s celým procesem - od implementace až po intepretaci výsledků. Spolupráce s ním Vám může ušetřit spoustu času i peněz. Snadno totiž aplikuje dlouholeté zkušenosti, které získal na podobných projektech a poradí Vám, jak se k výsledkům z heatmapy postavit.

netdirect partner

Certifikováný partner společnosti NetDirect s.r.o.

V roce 2008 jsme se stali certifikovaným partnerem pro poskytování poradenství a služeb v oblasti e-marketingu a SEO.

 
BingAds

BingAds akreditovaný profesionál

Stali jsme se akreditovaným profesionálem Bing Ads, což je reklamní platforma podobná Google Adwords určená pro vyhledávač Bing.

 

 

 

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*