Náš tým

 

V našem týmu najdete specialisty i odborné konzultanty. S klienty spolupracujeme na bázi partnerství – seznámíme se s Vaším obchodním modelem, cílem a strategií. Díky tomu Vám můžeme efektivně pomáhat růst. Neexistuje obecný způsob zvýšení obratu – každý e-shop je jiný. Proto je naším cílem najít pro Vás řešení na míru, které zvedne obraty i zisk. Pro úspěch Vašeho e-shopu také využíváme synergií s našimi partnery.

 

Abychom pro Vás mohli zajištovat trvale vysoký odborný standard, je jednou z našich priorit dlouhodobé a kvalitní vzdělávání všech členů našeho týmu. Pravidelně se také účastníme konferencí, pořádáme odborné workshopy a panelové diskuze. Podívejte se na videa z našich akcí. Názory našich kolegů také najdete v internetových médiích. V e-commerce se pohybujeme více než 13 let a stále nás to baví!

 

Kontaktujte nás ještě dnes. Pomůžeme Vám prorazit v e-commerce!

 

 

Vedení

 • Jan Penkala CEO

  Jenda je od února 2014 výkonným ředitelem naší společnosti, zodpovídá tak za směrování, řízení ACOMWARE a tvorbu strategie. Podílí se na marketingu, business developementu, obchodu, klientských vztazích a rozvoji produktu.

  Více informací
 • Ondřej Smékal COO

  Ondra je od června 2017 provozním ředitelem, má na starosti všechny produktové týmy společnosti – performance, digitální media, konzultanty, seo, emailing a kreativu. Jako COO má zodpovědnost za operativní chod všech těchto oddělení.

  Více informací
 • Roman Oravec CFO, jednatel společnosti

  Roman je jednatelem společnosti. Díky letitým zkušenostem s vedením úspěšných internetových projektů dokáže posouvat ACOMWARE správným směrem.

  Více informací
 • Tomáš Fikar HR a strategie

  Tomáš hledá a vychovává nové hvězdy na nebi e-commerce a věnuje se strategii společnosti. Má hlavní zásluhy na tom, že dnes může ACOMWARE nabídnout svým klientům kvalitní služby.

  Více informací

Consulting

 • Marek Říha Head of Consulting

  Marek vede v ACOMWARE tým konzultantů a stará se o jeho rozvoj. Dříve působil jako výkonný a kreativní ředitel v agentuře Insidea, kde poskytoval klientům integrované tvůrčí myšlení a vynikající kreativní výstupy s velkým kreativním přesahem. V ACOMWARE se přesouvá z pozice Head of Creative and Content.

  Více informací
 • Jakub Michalovský Senior E-commerce Consultant

  Jakub pracuje na pozici Senior E-commerce Consultant, kde se stará o rozvoj našich klientů, jejich e-shopů a online marketingových aktivit. Zkušenosti sbíral především v agentuře TK media a v Seznam.cz

  Více informací
 • Denis Wanča Senior E-commerce Consultant

  Denis pracuje na pozici Senior E-commerce Consultant, kde se stará o rozvoj našich klientů, jejich e-shopů a online marketingových aktivit.

  Více informací
 • Kristína Kasalová Senior E-commerce Consultant

  Kristína pracuje na pozici Senior E-commerce Consultant. Spolu s kolegy připravuje integrované kampaně a řešení pro malé i velké klienty. Zkušenosti sbírala v předchozí roli jako Account Manager ve výkonnostní agentuře NMPi v Anglii.

  Více informací
 • Petr Jakubec E-commerce Consultant

  Petr pracuje na pozici E-commerce Consultant, kde se stará o rozvoj našich klientů, jejich e-shopů a online marketingových aktivit. Zkušenosti sbíral jako PPC specialista v naší firmě a v Seznam.cz

  Více informací
 • Jan Škoda E-commerce Consultant

  Honza pracuje na pozici E-commerce Consultant. Spolu s kolegy připravuje integrované kampaně a řešení pro malé i velké klienty. Na tuto pozici u nás sbíral zkušenosti jako PPC Specialist.

  Více informací
 • Martin Trnka E-commerce Consultant

  Martin pracuje na pozici E-commerce Consultant, kde se stará o rozvoj našich klientů, jejich e-shopů a online marketingových aktivit. Zkušenosti sbíral v korporátní sféře i prací na vlastních projektech.

  Více informací

Performance

 • David Vurma Head of Performance & Digital Media

  David je vedoucím oddělní PPC a digitálních médií a zodpovídá za správu výkonnostně-marketingových a mediálních plánů našich významných klientů. Stěžejní součástí jeho práce je i rozvoj a vzdělání jeho týmu. Věnuje se také přípravě dat o online a mediálním trhu.

  Více informací
 • Petra Pacáková Performance Advertising Strategist

  Petra se na pozici Performance Advertising Strategist zajímá o to, aby naši klienti vytěžili z PPC kampaní maximum, má za sebou dlouholetou zkušenost z předchozí práce pro PPC agenturu a nejrůznější e-shopy. V současné době vede vlastní tým specialistů.

  Více informací
 • Andrea Štefková Performance Team Leader

  Andrea se na pozici Performance Team Leader stará o svůj tým a kampaně našich klientů ve vyhledávačích Seznam a Google. S PPC kampaněmi má bohaté zkušenosti z předchozího zaměstnání.

  Více informací
 • Vendula Šteflová Performance Team Leader

  Vendula je součástí Performance týmu. Zkratky jako CPC nebo CTR pro ni nejsou žádnou záhadou, proto se zabývá správou PPC kampaní.

  Více informací
 • Jan Fencík Performance Advertising Strategist

  Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.

  Více informací
 • Antonín Šebík PPC Specialist & Web Analyst

  Tonda pracuje jako Web Analyst, má rozsáhlé zkušenosti s webovou analytikou a dalších oborů online marketingu, zejména PPC.

  Více informací
 • Filip Dvořák PPC Specialist

  Filip je na pozici PPC Specialist. Zkušenosti s PPC reklamami čerpal při práci pro nejmenovaný český e-shop s elektronikou. PPC ho baví a stále se snaží hledat cesty, jak je automatizovat a zlepšovat.

  Více informací
 • Markéta Jetelová Senior PPC Specialist

  Markéta pracuje na pozici Senior PPC Specialist. Tvoří a stará se o kampaně našich klientů ve vyhledávačích Seznam a Google. Své prvotní zkušenosti s PPC získala při správě kampaní pro svůj vlastní eshop.

  Více informací
 • Šárka Walczaková PPC Specialist

  Šárka pracuje na pozici PPC Specialist. Tvoří a stará se o kampaně našich klientů. Zkušenosti se správou PPC kampaní získala především díky práci v agentuře Najisto.

  Více informací
 • Lukáš Uher Senior PPC Specialist

  Lukáš pracuje na pozici Senior PPC Specialist. Stará se o kampaně našich klientů v reklamních systémech Adwords a Sklik.

  Více informací
 • Jan Zícha PPC Specialist

  Honza pracuje na pozici PPC Specialist. Spravuje kampaně pro naše klienty v systémech AdWords i Sklik. Své prvotní zkušenosti s PPC reklamou získal především díky samostudiu.

  Více informací
 • Miriama Bothová PPC Specialist

  Miriama pracuje na pozici PPC Specialist. Na starosti má klienty, kterým spravuje účty v systémech AdWords a Sklik.

  Více informací
 • Ondřej Chvojka Data Analyst

  Ondřej pracuje jako Data analyst. Stará se o nasazování měřících kódů na weby zákazníků a zajišťuje nastavení Google Analytics. Zkušenosti získal ve společnosti eBRÁNA.

  Více informací
 • Magdaléna Jirásková PPC Specialist

  Magdaléna má na starosti správu PPC a Facebook kampaní. Na Facebooku spravuje nejen reklamy, ale celé profily, Kromě správy dělá také PR a copywriting.

  Více informací
 • Jana Kaminská PPC Specialist

  Jana pracuje na pozici PPC Specialist. Spravuje kampaně pro naše klienty v systémech AdWords i Sklik. Do týmu Performance se přesunula z interního marketingového oddělení.

  Více informací
 • Libor Pacák PPC Specialist

  Libor pracuje na pozici PPC Specialist. Pro naše klienty spravuje kampaně ve vyhledávačích Seznam a Google.

  Více informací
 • Miloš Jedlinský PPC Specialist

  Miloš pracuje na pozici PPC Specialist. Na starost má klienty, kterým spravuje účty v systémech Google AdWords a Sklik.

  Více informací
 • Jan Eder PPC Specialist

  Honza pracuje na pozici PPC Specialist. Na starost má klienty, kterým spravuje účty v systémech Google AdWords a Sklik.

  Více informací

Digital Media

 • Jiří Traxler Senior Media Buyer

  Jirkovou doménou je mediální nákup. Spolupracuje také na Linkbuildingu a nákupu PR článků. V neposlední řadě se stará také o veškerou evidenci.

  Více informací
 • Martina Přibylová Senior Media Planner

  Martina má na starosti plánování, dohled nad exekucí kampaní a jejich zlepšování společně s našimi konzultanty. Na starosti má také testování nových technologií. V neposlední řadě se věnuje RTB.

  Více informací
 • Lenka Felberová Display Campaign Specialist

  Lenka má na starost exekuce kampaní a jejich zlepšování, zapracování podnětů a samostatnou správu RTB kampaní. Věnuje se také přípravě dat o mediálním trhu a podílí se na testování technologií.

  Více informací

Emailing

 • Petr Cikán Head of Email Marketing

  Petr pracuje jako Head of Email Marketing. Řídí oddělení e-mailingu a stará se o vybrané klienty. Na své pozici využívá bohatých zkušeností z e-commerce a marketingu, které získává již od roku 1999.

  Více informací
 • Pavel Vondruška Senior Email Marketing Specialist

  Pavel je dlouholetým specialistou na e-mailing. Pro zákazníka navrhne, implementuje a optimalizuje veškerou e-mailovou komunikaci, kterou je zapotřebí personalizovat a také správně načasovat.

  Více informací
 • Martin Halama Email Marketing Strategist

  Martin v ACOMWARE působí na pozici Email Marketing Strategist, má na starosti tvorbu e-mailové strategie, stejně jako přípravu a rozesílku newsletterů a nastavování personalizované komunikace a automatizovaných kampaní.

  Více informací
 • Vladimír Voda Senior Email Marketing Specialist

  Vláďa pracuje na pozici Senior Email Marketing Specialist. Zabývá se navrhováním a optimalizací e-mailové komunikace pro své klienty.

  Více informací
 • Marek Růžička Email Marketing Specialist

  Marek pracuje na pozici Email Marketing Specialist, má na starosti tvorbu newsletterů pro naše klienty i následnou rozesílku přes pokročilý nástroj Silverpop.

  Více informací
 • Jakub Malý Email Marketing Specialist

  Kuba pracuje na pozici Email Marketing Specialist, má na starosti tvorbu newsletterů pro naše klienty i následnou rozesílku přes pokročilý nástroj Silverpop.

  Více informací
 • František Ettler Graphic Designer, kodér

  František pracuje jako grafik a kodér. Má na starosti vzhled e-mailových kampaní a jejich responsivní kódování. Dále připravuje grafické návrhy materiálů pro klienty.

  Více informací

SEO

 • Simona Hajšmanová SEO Specialist

  Simona se zabývá tvorbou zpětných odkazů a obsahové části webu pro klienty. V minulosti pracovala jako copywriter na slevovém portále, kde nasbírala potřebné zkušenosti.

  Více informací
 • Jakub Russ SEO Specialist

  Jakub pracuje jako SEO Specialist. V rámci své práce se zaměřuje především na technické analýzy v oblasti SEO.

  Více informací
 • Denisa Šimralová SEO Specialist

  Denisa pracuje na pozici SEO Specialist. Její náplní práce jsou především technické analýzy webů. Cizí jí však není ani copywriting či vytváření linkbuildingových strategií.

  Více informací

Kreativa & Content

 • Karel Vojkovský Head of Creative

  Karel přebírá vedení a rozvoj kreativního oddělení po Markovi Říhovi, který přešel do vedení konzultantů

  Více informací
 • Aleš Nehněvajsa Graphic Designer

  Aleš je firemním grafikem, stará se nejen o tvorbu firemních materiálů (letáky, loga, infografiky či design nových služeb), ale zajišťuje také grafické návrhy materiálů pro naše klienty.

  Více informací
 • Jana Harmáčková Project Manager

  Jana v rámci týmu Kreativa & Content zastává pozici Project Manager. Je zodpovědná za dodržování plánu jednotlivých projektů, za koordinaci a postup prací v týmu. Dohlíží také na kvalitu realizačních prací.

  Více informací
 • Jan Weyrostek Graphic Designer

  Honza pracuje na pozici Graphic Designer, v níž se věnuje vytváření grafiky a hledání kreativních řešení pro naše klienty.

  Více informací

Marketing & Business Development

 • Jindřich Jíra Head of Marketing

  Jindra pracuje jako Head of Marketing a vede naše marketingové oddělení. Podílí se na strategickém směřování firmy.

  Více informací
 • Kamil Gric PR Manager

  Kamil pracuje na pozici PR Manager, kde má na starosti PR aktivity a obsahový marketing. Připravuje podklady pro média, spotřebitelské i další výzkumy, články a reportáže. Stará se také o obsah našeho blogu.

  Více informací
 • Magdaléna Divišová Business Development

  Magda má na starosti projekt Eshopista a zároveň působí jako CEO Online People.

  Více informací
 • Jan Svoboda Business Development

  Honza je zakladatelem společnosti NetDirect. V ACOMWARE se věnuje především e-commerce partnerům a strategicky dohlíží na interní projekty.

  Více informací
 • Ondřej Klega Business Development

  Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

  Více informací
 • Šárka Prchalová Event Manager

  Šárka je součástí marketingového týmu a pracuje na pozici Event Manager. Má na starosti především návrh a realizaci různorodých projektů, jejich organizace a interní marketing.

  Více informací
 • Lucie Hanáčková Lead Manager

  Lucie pracuje na pozici Lead Manager. Pozice při které je důležitá komunikace s obchodem a marketingem.

  Více informací
 • Anika Stará Junior Marketing Specialist

  Anika pracuje na pozici Junior Marketing Specialist. Pomáhá s organizací eventů (Performance2020, Eshopista, Emailing2020), spravuje web a sociální sítě Acomware a Eshopista, připravuje reportáže a články. Dále zajišťuje marketingové předměty, tisk a letáky.

  Více informací

Sales

 • Martina Kubalíková Head of Sales

  Martina je vedoucím obchodního oddělení, v pozici Head of Sales. Má na starost kompletní fungování obchodu a prezentaci firmy na obchodních akcích.

  Více informací
 • Zbyšek Rak Sales Manager

  Zbyšek je spoluzakladatelem firmy a v současné době pracuje na pozici Sales Manager. Specializuje se na prodej všech našich on-line marketingových kanálů.

  Více informací
 • Vlasta Sedláková Sales Manager

  Vlasta pracuje jako Sales Manager. Na tuto pozici se postupně vypracovala během ročního působení v ACOMWARE. Je součástí akvizičního týmu a podílí se na formování obchodní a marketingové strategie klientů a jejich realizaci.

  Více informací
 • Iveta Smetánková Sales Manager

  Iveta působí na pozici Sales Manager. Jejím úkolem je především rozšiřování portfolia klientů a následná péče o jejich spokojenost. Zabývá se prodejem všech on-line marketingových nástrojů, primárně se však zaměřuje na rozvoj Inteligentního emailingu.

  Více informací
 • Petr Navrátil Sales Manager

  Petr působí na pozici Sales Manager. Jeho úkolem je především rozšiřování portfolia klientů a následná péče o jejich spokojenost. Dále se podílí na formování obchodní a marketingové strategie klientů a jejich realizaci.

  Více informací

HR & Finance

 • Nikola Petrová Asistenka jednatele

  Nikola pracovala jako junior accountant ve společnosti MOL Česká republika. V současné chvíli pracuje po boku našeho finančního ředitele Romana a má na starosti finance a správu firemního archivu.

  Více informací
 • Kačka Bláhová Head of HR

  Kačka pracuje jako Head of HR. Jejím hlavním úkolem je starat se o to, aby byli lidi v AW spokojení a chodili do práce rádi. Dále má na starosti nábor nových kolegů a jejich následné začlenění do týmu.

  Více informací
 • Dominika Sedláčková Back Office Specialist

  Dominika pracuje na pozici Back Office Specialist. Na starosti má zajištění managementu provozních a administrativních procesů společnosti.

  Více informací
 • Linda Trličíková Recepční

  Linda pracuje na pozici recepční. Pečuje o naše návštěvy, má na starosti řád našich zasedaček, administrativu spojenou se zajištěním provozu kanceláře, organizaci eventů a pracovních aktivit společně s jejími kolegy.

  Více informací
 • Dana Holíková HR Specialist

  Danča hledá do AW správné lidi, zajišťuje firemní vzdělávání a emploeyer branding. Společně s Kačkou pracuje na tom, aby byla v AW fajn atmosféra a dobře se nám tu pracovalo.

  Více informací

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*