Na projektu se podílejí

Ondřej Klega Business Development
Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

David Hořava E-commerce Consultant
David pracuje na pozici E-commerce Consultant, pomáhá našim klientům v celkovém rozvoji online marketingu. Koordinuje práci specialistů, navrhuje další strategii a dohlíží na celkovou realizaci.

Denis Wanča Senior E-commerce Consultant
Denis pracuje na pozici Senior E-commerce Consultant, kde se stará o rozvoj našich klientů, jejich e-shopů a online marketingových aktivit.

Narex: První digitální kampaň známého výrobce nářadí

Známému výrobci a prodeji nářadí Narex jsme v loňském roce pomáhali s vůbec první digitální kampaní. Ta pomohla zvýšit povědomí o značce i získat nové návštěvníky.

Pro klienta Narex jsme na podzim 2015 vytvářeli první digitální strategii, na jejímž základě byla realizována online kampaň, která rozšířila již naplánované aktivity v televizi a rozhlasu.

Našim cílem bylo oslovit mladší generaci amatérských kutilů v přibližném věku 25–44 let. Klientovi jsme doporučili zaměřit svou pozornost na síť YouTube, která umožňuje pomocí video reklamy zacílit na velmi konkrétní skupinu uživatelů internetu.

Pro klienta jsme v průběhu celé podzimní kampaně realizovali:

  1. Příprava mediálního plánu
  2. Výroba reklamy
  3. Přesné cílení na zákazníky Narex
  4. Remarketingové kampaně
  5. Vyhodnocení kampaně a jejích přínosů

V rámci online kampaně se nám podařilo oslovit více než 450 000 unikátních uživatelů, kteří zhlédli video nebo některý z jiných formátů inzerce. Díky velkému rozsahu kampaně se povedlo získat i více než 7 500 nových návštěvníků na web značky Narex a došlo také ke zvýšení prodejnosti zboží v jednotlivých prodejních kanálech.

Více informací najdete v infografice pod tímto textem.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*