Náš spíkr na konferenci

Ondřej Klega Business Development
Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

Multichannel 2013

Trendy v multikanálovém prodeji v ČR a zahraničí představil Ondra Klega v úvodní key note konference. Evropský e-commerce trh je s objemem maloobchodních tržeb přes 300 mld. USD lídrem globální e-commerce. Evropsky je nejprogresivnějším trhem Řecko. Položil také otázku, zda se ubrání retail před nástupem klasických e-shopů, jejichž podíl na celkových maloobchodních tržbách významně roste, a to nejen v klasických segmentech elektro, oblečení, ale nově také v segmentu FMCG.

Hovořil také o zákaznickém chování napříč evropským trhem a uvedl, že průměrná konverzní cesta zákazníka trvá 19 dní. Informace o zákazníkovi, perfektně zpracovaná databáze, která umožňuje detailní segmentaci je jednou z významných konkurenčních výhod, které by obchodníci měli umět využít.

 

Multichannel 2013 - Pár čísel na úvod from acomwareonline

Přednášky ostatních přednášejících můžete shlédnout na videu: 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*