Naši spíkři na akci

Jan Penkala Business Development
Jan Penkala má v Acomware na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů. Díky svým více než desetiletým zkušenostem v oboru má také na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailery v oblasti e-commerce.

Marketing Monday

Vývoj email marketinguV pondělí 18. 3. se Jan Penkala zúčastnil pravidelného setkání Marketing Monday, tentokrát na téma direct mailingu. Prezentoval zde možnosti sběru kontaktů, zabýval se grafikou i textovým zpracováním emailů a ukázal, jak mají (respektive nemají) vypadat newslettery zobrazené na mobilních telefonech.

Představil dále možnosti inteligentního emailingu - segmentaci, individualizaci zpráv i automatické zprávy - a ideální podobu emailu. Nakonec přítomným posluchačům dal také několik praktických doporučení. Fotogalerii z akce naleznete zde.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*