Markéta Klucová

E-commerce Consultant

Díky svým zkušenostem s marketingem, SEO, tvorbou zpětných odkazů i se správou PPC kampaní je Markéta ideálním člověkem pro zastřešení celého klientova projektu. Pro náš konzultantský tým je proto perspektivní podporou.

Markéta zajišťuje komunikace s klienty a stará se o to, aby celý projekt probíhal podle plánu. Hravě zvládá koordinaci našich specialistů a klientovi zaručuje kvalitně a pečlivě odvedenou práci. K poradenství v e-commerce směřovala Markéta už studiem marketingu na ČZU, ve svojí diplomové práci se specializovala na marketing na sociálních sítích.

Několik let také působila jako lektorka marketingu. Praxe i z dalších dílčích oborů jí umožňuje pojmout nové projekty z více stran a najít pro klientovo podnikání to nejlepší řešení.

A navzdory svojí útlé postavě je milovnicí všemožných gastronomických zážitků. Nevyhýbá se však ani sportu a nejraději tráví volný čas lyžováním.

Moje znalosti

Marketingová konzultace

Pro koho momentálně pracuji

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*