Případovou studii připravil

Jan Penkala CEO
Jenda je od února 2014 výkonným ředitelem naší společnosti, zodpovídá tak za směrování, řízení ACOMWARE a tvorbu strategie. Podílí se na marketingu, business developementu, obchodu, klientských vztazích a rozvoji produktu.

Kytary.cz zvýšily inteligentním emailingem obrat o 85 %

Český e-shop Kytary.cz dosáhl díky nové strategii emailingu výrazného růstu návštěvností, konverzí i obratu. Jeho zákazníci navíc nejsou obtěžování nerelevantními emaily.

 

Zvýšit obrat, aktivitu databáze zákazníků a množství kontaktů – to byly hlavní cíle nové strategie emailingu e-shopu Kytary.cz, kterou jsme společně s klientem realizovali v loňském roce. Díky implementaci nástroje Silverpop Engage se podařilo nejen sjednotit databáze zákazníků do jediné (a sledovat u nich objednávky nebo jejich chování na webu), ale také ji rozdělit do jednotlivých segmentů. Navíc došlo ke sběru nových kontaktů i preferenčních informací o zákazníkovi (prostřednictvím Welcome emailů).

Společně se spuštěním automatizovaných kampaní (opuštěný košík, přání k svátku) se u Kytary.cz podařilo dosáhnout výrazného nárůstu obratu o 85 % nebo zvýšit open rate emailů až na 6-ti násobek původních hodnot. Klient je navíc schopen snadno zasílat svá sdělení na vybrané segmenty zákazníků a velmi aktivně se o ně zajímá – vedena je například speciální komunikace pro zvýšení retence u nejlepších (VIP) zákazníků.

Více informací se dočtete ve studii níže, kterou připravil náš emailový specialista Jan Penkala. Celou studii ve formátu PDF si můžete stáhnout zde.

Chcete se o této problematice dozvědět více, nad daty Vašeho e-shopu? Neváhejte a přihlaste se na naše individuální školení inteligentního emailingu.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*