Traffic Manager/ka

Život, nebo práce? U nás si nemusíte vybírat.

Kdo je Traffic Manager/ka?

LEADER

Je asertivní, umí vést menší tým a nasměrovat jej k výsledkům. Komunikuje snadno s kolegy napříč firmou. Spolupracuje s partnery a konzultanty.

PRAKTIK

Dodržuje termíny a vyžaduje to i od týmu. Dokáže být kreativní v přístupu k různým zadáním a zároveň stojí pevně nohama na zemi.

ORGANIZÁTOR

Zvládne pracovat s projektovými nástroji. Komunikuje s dodavateli. Je pánem času celého týmu.

Na pozici Traffic Manager/ka dostanete možnost pracovat se zkušeným týmem seniorních lidí, kteří vědí co dělají, ale potřebují silného a odhodlaného kolegu, který bude dohlížet nad realizací a plněním jednotlivých úkolů. Pokud máte kladný vztah ke kreativě, cit pro detail, vyznáte se v grafice a chce se podílet na budování oddělení s ambiciozními plány, ozvěte se nám.

Luděk Kováč
CCO

Jaké vás čekají výzvy?

Co potřebujeme od vás?

9

kolegů v týmu

3

minuty od metra Pankrác

7

her na PlayStation 4

ovoce, čaje a kávy

Věříme ve spokojené zaměstnance

Nové znalosti

Na vzdělání si zkrátka potrpíme. Účastníme se konferencí, pořádáme workshopy a vzděláváme se i na interních školeních. Kromě marketingu a e-commerce si rozšiřujeme obzory i v angličtině.

Flexibilní práce

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, home office i sick days. Jsme otevření individuální domluvě.

Přátelsképrostředí

Milujeme pohodu a dbáme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, vaříme společně snídaně a pořádáme sváteční večírky. Trávíme společně čas v práci rádi.

Vyvážený životní styl

Myslíme na zdraví našich zaměstnanců. Sportujeme s Multisport kartou, v kuchyňce máme vždy zdravou svačinu, relaxujeme při masážích a cvičíme jógu.