Social Ads Specialist

Život, nebo práce? U nás si nemusíš vybírat.

Kdo je Social Ads Specialist?

KOLEGA

Je asertivní a umí pracovat v týmu. Komunikuje snadno s kolegy z jiných oddělení.

SPECIALISTA

Má přehled o možnostech reklamy na sociálních sítích a dokážete nastavit kampaně s ohledem na obor klienta.

PUNTIČKÁŘ

Zvládá administrativní úkoly a přemýšlí nad každým detailem kampaní. Dodržuje termíny, rozpočty a procesy.

Nestačí být pouze kreativní… je potřeba své myšlenky přenést do reality. Na sociálních sítích se staráme o brandové i výkonnostní klienty z různých segmentů trhu. Jestli v tom chcete jet s námi, tak se ozvěte. Budu se těšit!

Pavel Paradýs
Social Media Team Leader

Máme nové klienty a hledáme parťáka, který v tom pojede s námi!
Tvým revírem budou reklamní účty. Tvé klikání bude vražedné. A tvým protivníkem bude PNO, CPA, CPC a další zákeřné metriky.
Budeš pracovat v social media týmu!
Vytváření a správu kampaní na Facebooku, Instagramu a LinkedInu zvládneš i poslepu. Dostaneš příležitost utrácet spoustu peněz, takže bude potřeba tvé pozornosti. Při reportování výsledků možná vyplníš všechny buňky v Excelu a slajdy v PowerPointu.

Co u nás získáš

Mnoho nových zkušeností v oblasti sociálních sítí a digitálního marketingu. Partu super kolegů, kteří ti vždycky pomůžou. Čerstvé ovoce, zeleninu a neomezené množství kávy a čajů.
A peníze za dobře odvedenou práci, kterou umíme ohodnotit.

Co chceme od tebe

Znalost prostředí Business Manageru a základní orientaci v nastavování reklamních kampaní. Vytrvalost a chuť hledat nové způsoby, jak zvyšovat efektivitu kampaní. A znalost tabulek, protože svou práci budeš muset umět změřit a reportovat klientům.
Zbytek tě u nás naučíme!

Zastav se u nás

Pokud máš pocit, že by se ti na židli Social Ads Specialist líbilo, pošli své CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil a napiš nám pár vět o sobě.
Ozveme se v jakémkoliv případě během pár dnů.

4

kolegové v týmu

3

minuty od metra Pankrác

7

her na PlayStation 4

ovoce, čaje a kávy

Věříme ve spokojené zaměstnance

Nové znalosti

Na vzdělání si zkrátka potrpíme. Účastníme se konferencí, pořádáme workshopy a vzděláváme se i na interních školeních. Kromě marketingu a e-commerce si rozšiřujeme obzory i v angličtině.

Flexibilní práce

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, home office i sick days. Jsme otevření individuální domluvě.

Přátelsképrostředí

Milujeme pohodu a dbáme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, pořádáme firemní snídaně a sváteční večírky. Trávíme společně čas v práci rádi.

Vyvážený životní styl

Myslíme na zdraví našich zaměstnanců. Sportujeme s Multisport kartou, v kuchyňce máme vždy zdravou svačinu, relaxujeme při masážích a cvičíme jógu.