SEO Specialist

Tvým úkolem bude zlepšovat viditelnost e-shopů našich klientů v internetových vyhledávačích tak, aby se zobrazovaly ve výsledcích lépe a častěji. Naučíš se rozvíjet jak svou analytickou, tak i kreativní stránku myšlení. Dozvíš se spoustu nových věcí a rozhodně nezabředneš do rutiny. Neustále budeš vymýšlet nové postupy a možnosti zlepšení klientům na míru. 

 


Co tě čeká?

 • Anylýza webů. Na začátku každé spolupráce si nejdřív proklepneš klientův web, uděláš revizi obsahu, technického nastavení i odkazovaných profilů, podle toho pak klientovi poradíš jak odstranit případné nedostatky.
 • Content marketing. Podle potřeb klienta, jeho oboru a cílů nastavíš vhodná klíčová slova a upravíš obsah. K ruce ti budou copywriteři, LB, UX, PPC specialisti.
 • Linkbuilding. Budeš vyhledávat nové prostory pro umisťování odkazů a jednat o podmínkách spolupráce, vytvářet linkbuildingové strategie s co nejefektivnějším využitím klíčových slov.
 • Týmová práce. V rámci tvého působení v SEO týmu tě také čeká vymýšlení nových postupů, klientovi přesně ušitých na míru. Součástí tvé práce bude také komunikace s klienty a prezentace výsledků snažení celého SEO týmu.

 


Co potřebujeme od Tebe?

 • Hodit se nám budou tvé praktické zkušenosti z online marketingu. Pokud jsi dělal/a SEO pro nějaký e-shop, máš proti ostatním velkou výhodu.
 • Oceníme, pokud máš aspoň základní znalost HTML, UX a webové analytiky, ale neboj, nemusíš umět všechno.
 • Dokážeš se dívat na komunikaci očima zákazníků a přemýšlet nad tím, jak se na internetu chovají, co mají rádi a co potřebují.
 • Máš chuť se vzdělávat. Pod střechou AW vznikají akce jako je E-mailing 2020, E-shopista, jsme partnery pro Google a Seznam.cz, přednášíme na konferencích a školíme klienty. Chceme se stále posouvat, ne zabřednout do rutiny. Učíme se jeden od druhého, sledujeme novinky a jsme připraveni je prakticky využívat. 

 


Co se ti u nás bude líbit?

 • Pracujeme kousek od metra Pankrác. V okolí máme na výběr několik restaurací a přímo ve firmě máme k dispozici plně vybavený kuchyňský kout, kde si můžeš jídlo nejenom ohřát, ale i uvařit. Energii doplňujeme přes den kávou nebo čajem a denně máme zásobu čerstvého ovoce a zeleniny.
 • Rádi se potkáváme nejenom při práci. Baví nás společné firemní snídaně i večeře, pořádáme teambuildingy a vánoční večírky.
 • Můžeš využívat kurzy AJ nebo lekce jógy. Po zkušební době můžeš začít využívat stravenky a multisport kartu.
 • Máme o tebe zájem na HPP na dobu neurčitou, ale domluvit se můžeme i jinak.
 • Na začátku budeš mít 4 týdny dovolené a po roce ti začneme počet dní navyšovat.
 • Vyznáváme svobodu za cenu zodpovědnosti. Máme flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat občas z domova. Dostaneš služební telefon a notebook.
 • Ve firmě nás je kolem 70, což je tak akorát, aby sis mohl/a dělat některé věci po svém, měl/a jsi možnost učit se od ostatních kolegů a kariérně růst. 

 


Chceš do týmu?

Pokud máš pocit, že by se ti na židli SEO specialisty líbilo, pošli nám své CVčko nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil a napiš nám pár vět o sobě. Využij prosím email info@acomware.cz.

Ozveme se ti v jakémkoliv případě během pár dnů. Pokud nás zaujmeš, Danča ti zavolá a upřesní si s tebou pár základních informací po telefonu. Když to klapne, potkáš se s ní a rovnou i se svým budoucím šéfem. 

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*