Sales Manager v e-commerce

 

Zajímáš se o digitální svět? Víš co je on-line obchodování a umíš si definovat potřeby zákazníků? Chceš se stát profíkem ve e-commerce a rozumět všem internetovým kouzlům?

Hledáme nadšence, který má rád lidi a lidi mají rádi jeho! Chceme i pro naše budoucí klienty najít obchodního parťáka, který jim pomůže i poradí. Přivede je k nám, do Acomware a společnými silami jim pak pomůžeme k ještě větší prosperitě.

Neboj se ničeho. Digitální/on-line minimum získáš na našich interních workshopech a kontaktů na klienty máme dost. Ale potřebujeme TEBE, komunikativního sympaťáka, který si věří a trochu chápe, co je teď na trhu IN.

Pokud se domluvíme, budeš nabízet atraktivní on-line služby, po kterých je teď velká sháňka. Máme skvělé reference a svět o nás ví! I ty můžeš být světový! Vezmeme Tě na TOP e-commerce a on-line konference a workshopy, kde potkáš ty největší ryby.

Na penězích a podmínkách se domluvíme. Nejsme tabulková firma. Tvoje výplata a benefity porostou přímou úměrou s Tebou.

Zakládáme si na vzájemné důvěře a loajalitě. Našim lidem nasloucháme a snažíme se ze všech sil, aby je práce bavila. Kafeterie, ovoce a další dobroty k dispozici jsou snad jasné. Máme se tu rádi. Pravidelně spolu snídáme i večeříme, jezdíme na fajn teambuldingy nebo zajdem do hospůdky.

Líbí? Tak se nám ozvi na info@acomware.cz, dáme si spolu nezávaznou kávu.

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*