Performance Strategist

Život, nebo práce? U nás si nemusíte vybírat.

Kdo je Performance Strategist?

Kolega

Je asertivní a umí pracovat v týmu. Komunikuje snadno s kolegy napříč firmou. Spolupracuje s konzultanty a media plannery.

Guru

Má skvělou znalost výkonnostního marketingu a PPC systémů. Zkouší nové věci a přináší inovativní myšlenky. Sdílí své know-how s kolegy.

Stratég

Je vždy o krok napřed a vidí věci v souvislostech. Plánuje pro naše klienty rozvoj ve výkonnostních i brandových kampaních.

Orientujete se v problematice výkonnostního marketingu a PPC systémů? Chcete pracovat pro velké brandy? Hledám do svého týmu posilu. Pošlete nám životopis a třeba najdeme společnou řeč.

Andrea Chamilla
Head of Performance

Jaké vás čekají výzvy?

Co od vás očekáváme?

16

kolegů v týmu

3

minuty od metra Pankrác

7

her na PlayStation 4

ovoce, čaje a kávy

Věříme ve spokojené zaměstnance

Nové znalosti

Na vzdělání si zkrátka potrpíme. Účastníme se konferencí, pořádáme workshopy a vzděláváme se i na interních školeních. Kromě marketingu a e-commerce si rozšiřujeme obzory i v angličtině.

Flexibilní práce

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, home office i sick days. Jsme otevření individuální domluvě.

Přátelsképrostředí

Milujeme pohodu a dbáme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, vaříme společně snídaně a pořádáme sváteční večírky. Trávíme společně čas v práci rádi.

Vyvážený životní styl

Myslíme na zdraví našich zaměstnanců. Sportujeme s Multisport kartou, v kuchyňce máme vždy zdravou svačinu, relaxujeme při masážích a cvičíme jógu.