Motion Designer

Život, nebo práce? U nás si nemusíte vybírat.

Kdo je Motion Designer?

KOLEGA

Je asertivní a umí pracovat v týmu. Komunikuje snadno s kolegy napříč firmou. Zvládne spolupráci s různorodými typy klientů.

TVŮRCE

Přichází s vlastními nápady. Má odvážné návrhy a chuť je realizovat. Umí své vizuální cítění přenést do grafického návrhu.

SPECIALISTA

Má přehled o vizuálech online i offline reklamy. Dovede pracovat samostatně. Podílí se na tvorbě kreativního zadání.

Do našeho kreativního oddělení hledáme profesionála v oblasti Motion Designu, který se nebojí vystřihnout pro naše klienty originální spoty pro online i offline prostředí. Podporujeme osobnosti, originalitu a talent, takže se nemusíte bát ukázat, co ve vás je. Ozvěte se nám a probereme to osobně. Těším se!

Luděk Kováč
Head of Creative

Co u nás budete dělat?

Co od vás očekáváme? 

Na naše designerské křeslo si urychlíte cestu, když:

Pracujeme pro velké klienty, a to napříč všemi obory. Děláme třeba dynamické sportovní značky, ale i mobilního operátora, a proto Vám můžeme nabídnout pestrou práci, u které se nebudete nudit. Jestli jsme vás oslovili a chcete obsadit další židli v naší Kreativě, tak pošlete CV, ukázky prací, odkaz na portfolio nebo cokoliv, na co jste ve své kariéře pyšní a chcete se tím pochlubit, těšíme se!

9

kolegů v týmu

3

minuty od metra Pankrác

7

her na PlayStation 4

ovoce, čaje a kávy

Věříme ve spokojené zaměstnance

Nové znalosti

Na vzdělání si zkrátka potrpíme. Účastníme se konferencí, pořádáme workshopy a vzděláváme se i na interních školeních. Kromě marketingu a e-commerce si rozšiřujeme obzory i v angličtině.

Flexibilní práce

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, home office i sick days. Jsme otevření individuální domluvě.

Přátelsképrostředí

Milujeme pohodu a dbáme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, vaříme společně firemní večeře, snídaně a pořádáme sváteční večírky. Trávíme společně čas v práci rádi.

Vyvážený životní styl

Myslíme na zdraví našich zaměstnanců. Sportujeme s Multisport kartou, v kuchyňce máme vždy zdravou svačinu, relaxujeme při masážích a cvičíme jógu.