Marketing Team Leader

Život, nebo práce? U nás si nemusíte vybírat.

Kdo je Marketing Team Leader?

Kolega

Je asertivní a umí pracovat v týmu. Nebojí se pokládat otázky. Komunikuje snadno s kolegy z jiných oddělení.

Leader

Mezi lidmi se cítí jako ryba ve vodě. Umí vést svůj tým k lepším výkonům, řeší vzniklé problémy a komunikace mu nedělá problém.

Organizátor

Zvládá administrativní úkoly. Umí zorganizovat práci sobě i svému týmu. Dodržuje termíny, rozpočty a procesy.

Láká vás marketing v B2B a nová kariérní výzva? Hledáme člověka, který povede naše marketingové oddělení a bude rozvíjet naše interní projekty. Zajímá Vás víc? Pošlete nám své CV a setkejme se u dobré kávy.

Petr Vondráček
Commercial Director

Naše Terka se rozhodla posunout dál a tak k nám hledáme člověka, který si místo ní vezme pod palec naše interní marketingové oddělení a bude jak oddělení, tak lidi v něm posouvat a rozvíjet.

Aktuálně je v týmu Event Manager, PR Manager, Content Specialist, Marketing Project Manager, dva externisté na naše konference a můžeš tam přibýt i ty, jako Marketing Team Leader. 

Jaké Vás čekají výzvy?

Co potřebujeme od Vás?

Spolupráce na HPP, po dohodě možné i na IČ.

4

kolegové v týmu

3

minuty od metra Pankrác

7

her na PlayStation 4

ovoce, čaje a kávy

Věříme ve spokojené zaměstnance

Nové znalosti

Na vzdělání si zkrátka potrpíme. Účastníme se konferencí, pořádáme workshopy a vzděláváme se i na interních školeních. Kromě marketingu a e-commerce si rozšiřujeme obzory i v angličtině.

Flexibilní práce

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, home office i sick days. Jsme otevření individuální domluvě.

Přátelsképrostředí

Milujeme pohodu a dbáme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, pořádáme společné snídaně a sváteční večírky. Trávíme společně čas v práci rádi.

Vyvážený životní styl

Myslíme na zdraví našich zaměstnanců. Sportujeme s Multisport kartou, v kuchyňce máme vždy zdravou svačinu, relaxujeme při masážích a cvičíme jógu.