Marketing Manager pro značku Acomware

Život, nebo práce? U nás si nemusíte vybírat.

Kdo je Marketing manager 

Jsme česká konzultační společnost, která věří v digitální svět. Česká e-commerce scéna je naším domovem, který se snažíme aktivně rozvíjet a kultivovat. Publikujeme unikátní výzkumy a studie, píšeme blog s praktickými návody. Pořádáme vlastní konference Performance 2020, Emailing 2020 a diskusní platformy Eshopista. Školíme odborníky i nadšence. Hledáme online nadšence, který bude zodpovědný za marketing a komunikaci naší značky.

Čemu se budete věnovat:

Co od vás potřebujeme:

Proč k nám budete chodit rádi?

Chcete k nám do týmu?

Pokud máte pocit, že by se vám na židli Marketingového manažera u nás líbilo, pošlete nám své CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil a napište nám pár vět o sobě.

Věříme ve spokojené zaměstnance

Zdraví zaměstnanci

Vaše zdraví je pro nás to nejdůležitější. Proto si u nás užijete Multisport kartu, občerstvení plné vitamínů, lekce jógy a masáže.

Flexibilní pracovní doba

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, homeoffice, sickdays a nastavíme vám úvazek dle potřeby. Umíme se totiž domluvit.

Zábava

Milujeme pohodu a pěstujeme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, pořádáme obědy a snídaně a sváteční večírky. Nikdy se tak nenudíme.

Vzdělávání

Na vzdělávání si potrpíme. Kromě pravidelných seminářů a školení, vám poskytneme zvýhodněné lekce angličtiny.

Z práce si tak neodnášíte starosti, ale znalosti.