HR Specialist

Život, nebo práce? U nás si nemusíte vybírat.

Kolega

Je asertivní a umí pracovat v týmu. Komunikuje s kolegy napříč celou firmou a dokáže lidem pomoci.

Lovec talentů

Vyhledává ty správné lidi zapadající do konceptu Acomware. Zná online a e-commece prostředí a dokáže přivést do firmy zkušené profíky.

Odborník

Ví, kde vhodné kandidáty najít, umí je oslovit a dohlédnout na celý proces náboru včetně zaškolení.

Katka má dlouholeté zkušenosti v HR a to zejména ve start-upech. V minulosti se věnovala IT náboru a vzdělávání vývojářů pro investiční skupinu Miton. V Acomware se má na starosti rozvoj firemní kultury, strategický rozvoj, vzdělávání nebo nábor. Mimoto se stará, aby se v práci všichni cítili dobře. Věnuje se i Employer Brandingu a HR Marketingu. Pravidelně komentuje personální témata v médiích. Kromě vedení HR se podílí na strategickém rozvoji firmy.

Kdo bude váš šéf?Katka Bláhová
Head of HR

Jaké vás čekají výzvy?

 

Co potřebujeme od vás?

Pokud máte pocit, že by se vám na židli HR Specialist líbilo, pošlete nám své CV nebo odkaz na LinkedIn profil a napište nám pár vět o sobě. Ozveme se vám v jakémkoliv případě během pár dnů.

S kým budete pracovat?

Kateřina Bláhová
Head of HR

Dana Holíková
HR Specialist

Ondřej Smékal
COO

HR

2

kolegové v týmu

3

minuty od metra Pankrác

4

týdny dovolené

ovoce, čaje a kávy

Nové znalosti

Na vzdělání si zkrátka potrpíme. Účastníme se konferencí, pořádáme workshopy a vzděláváme se i na interních školeních. Kromě marketingu a e-commerce si rozšiřujeme obzory i v angličtině.

Flexibilní práce

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, home office i sick days. Jsme otevření individuální domluvě.

Přátelsképrostředí

Milujeme pohodu a dbáme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, vaříme společně firemní večeře, snídaně a pořádáme sváteční večírky. Trávíme společně čas v práci rádi.

Vyvážený životní styl

Myslíme na zdraví našich zaměstnanců. Sportujeme s Multisport kartou, v kuchyňce máme vždy zdravou svačinu, relaxujeme při masážích a cvičíme jógu.