Grafik designer/UI/UX

Na této pozici se budeš podílet na tvorbě grafiky a ovlivňovat klíčové výstupy pro známé zavedené značky i nové a ambiciózní startupy.

 


Proč je to zajímavé?

Nabízíme možnost se učit a posouvat pod vedením profíků s mnohaletou praxí. Práce je finančně zajímavá a zahrnuje i motivační složku. Spolupráce může být na HPP na dobu neurčitou nebo na IČO. Pracovat můžeš v našem office v neformální atmosféře na Pankráci, občas i z domova. Vyznáváme svobodu a zodpovědnost. Sick days a další benefity jako jóga v práci, učitel angličtiny, snídaně, večeře, čerstvé ovoce, dobrý kafe, multisport karta, naše akční teambuildingy tě určitě neminou a věř, že tě budou bavit. 

 


Koho hledáme?

Hledáme toho, kdo má odpovědnost a schopnost tvořit různorodé výstupy kampaní, korporátní identity i videa. Hledáme ambiciózního týmového hráče, který má chuť něco dokázat, ale se stejnou chutí dělá i běžnou grafickou práci, nedělá nic napůl a snaží se o co nejlepší výsledek.

 

  • Praxe v oboru je nezbytná. Je třeba profi znalost  Adobe CS (Photoshop, InDesign, Ilustrator). Schopnost vyjadřovat se různými grafickými styly, znalost typografie. Znalost tvorby online aplikací (web, microsite, bannery, apod.). Potřebujeme člověka flexibilního a schopného pracovat pod tlakem. 
  • Pokud tě zajímá tahle práce,  pošli nám svoje portfolo na email: info@acomware.cz, rádi se podíváme na tvé kreativní “já”.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*