E-commerce Consultant

Máš naplánované tři tahy dopředu? Každou situaci pečlivě analyzuješ? A ještě navíc tě baví kontakt s lidmi? Pak hledáme právě tebe!

 


Jaká bude tvoje role?

 • Pro klienta jsi kontaktní osobou, která řeší jeho požadavky a připravuje marketingové strategie. Znáš segment klienta, jeho konkurenci a máš přehled co, kdy, jak, kudy, komu, proč.
 • Pro specialisty připravuješ podklady, definuješ a řídíš strategii, znáš plány a budgety na všechny kanály a kontroluješ jejich plnění.
 • Věnuješ se interním procesům. Eviduješ časový fond, vytváříš nové zakázky, fakturuješ, účastníš se interních schůzek, předáváš své know-how, kontroluješ a porovnáváš plány s realitou. Účastníš se nejrůznějších marketingových aktivit. 

 


Co potřebujeme od tebe?

 • Máš přesah do performance marketingu, consultingu, emailingu a znáš způsoby, jak zlepšovat návštěvnost, zvyšovat obchodní výkonnost klientů i jak budovat značku firmy.
 • Jsi člověk, který umí dobře navazovat vztahy, jsi empatický a zároveň tak trochu analytik, který umí pracovat s webovou analytikou a zvládne připravit report.
 • Dokážeš objektivně posoudit, v čem se cítíš nejsilnější a v čem naopak potřebuješ přidat. Není nutné být ve všem jednička. Jde o to si uvědomit, kde se nacházíš, kam směřuješ a společnými silami na tom můžeme dál pracovat.

 


Co se ti u nás bude líbit?

 • Vyznáváme svobodu a zodpovědnost. Máme flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat občas z domova.
 • Ve firmě nás je kolem 70, což je tak akorát, aby sis mohl/a dělat některé věci po svém, měl/a jsi možnost učit se od ostatních kolegů a kariérně růst.
 • Pod střechou AW vznikají akce jako je E-mailing 2020, E-shopista, jsme partnery pro Google a Seznam.cz, přednášíme na konferencích a školíme klienty.
 • Pracujeme kousek od metra Pankrác. V okolí máme na výběr několik restaurací a přímo ve firmě máme k dispozici plně vybavený kuchyňský kout, kde si můžeš jídlo nejenom ohřát, ale i uvařit. Energii doplňujeme přes den kávou nebo čajem a denně máme zásobu čerstvého ovoce a zeleniny.
 • Rádi se potkáváme nejenom při práci. Jednou za čas máme společné firemní snídaně a večeře, 2x ročně jezdíme na teambuldingy.Můžeš využívat kurzy AJ nebo lekce jógy. Po zkušební době dostaneš stravenky a v případě zájmu multisport kartu.
 • Máme o tebe zájem na HPP na dobu neurčitou, ale domluvit se můžeme i jinak.
 • Na začátku budeš mít 4 týdny dovolené a po roce ti začneme počet dní navyšovat. 

 


Chceš do týmu?

Pokud máš pocit, že by se ti na židli konzultanta líbilo, pošli nám své CVčko nebo odkaz na tvůj LinkedIn profil a napiš nám pár vět o sobě. Využij prosím email info@acomware.cz.

Ozveme se ti v jakémkoliv případě během pár dnů. Po telefonu si doplníme pár informací. V dalším kroku ti pošleme krátký domácí úkol, který prověří tvé mozkové buňky. Pak už se můžeš začít těšit na setkání s námi :-)

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*