Digital Marketing Specialist

Život, nebo práce? U nás si nemusíte vybírat.

Kolega

Je asertivní a umí pracovat v týmu. Komunikuje snadno s kolegy napříč firmou. Nebojí se zeptat a ozvat se, když něco nesedí.

Kreativec

Ví, jaké jsou trendy v tvorbě obsahu na sociální sítě. Umí samostatně připravit obsah a vymyslet kampaně v rámci B2B i HR.

Projekťák

Umí plánovat. Ve spolupráci se specialisty plánuje kampaně a dohlíží na plnění cílů. Poradí si i s budgetem a správně investuje.

Jste na sociálních sítích jako ryba ve vodě? Víte, že PPC, e-mailing nebo wordpress nejsou žádné kouzelné formule? Chcete pracovat v přátelském týmu lidí, co mají tah na branku? Pošlete mi CV!

Tereza Eisensteinová
Marketing Team Leader

Jaké vás čekají výzvy?

Co od vás očekáváme?

Proč k nám?

7

kolegů v týmu

3

minuty od metra Pankrác

4

týdny dovolené

ovoce, čaje a kávy

Věříme ve spokojené zaměstnance

Nové znalosti

Na vzdělání si zkrátka potrpíme. Účastníme se konferencí, pořádáme workshopy a vzděláváme se i na interních školeních. Kromě marketingu a e-commerce si rozšiřujeme obzory i v angličtině.

Flexibilní práce

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, home office i sick days. Jsme otevření individuální domluvě.

Přátelsképrostředí

Milujeme pohodu a dbáme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, vaříme společně firemní večeře, snídaně a pořádáme sváteční večírky. Trávíme společně čas v práci rádi.

Vyvážený životní styl

Myslíme na zdraví našich zaměstnanců. Sportujeme s Multisport kartou, v kuchyňce máme vždy zdravou svačinu, relaxujeme při masážích a cvičíme jógu.