Na certifikaci se podílí

Jan Fencík Performance Advertising Strategist
Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.

Jsme certifikovanou agenturou Sklik

Seznam.cz představil první agentury, které uspěly v programu Certifikované agentury Sklik. ACOMWARE je jednou z nich. Naši klienti se díky tomu mohou těšit na přednostní přístup k novinkám v Skliku.

 

Klienti díky programu Certifikované agentury Sklik snadno poznají, které agentury jim mohou nabídnout skutečně špičkovou správu PPC kampaní a také přístup k novinkám v této reklamní síti.

ACOMWARE se stal držitelem certifikátu v první vlně díky splnění všech základních požadavků tohoto programu. Těmi jsou především minimální počet 10 klientů, tým o alespoň 2 aktivních PPC specialistech a minimální spravovaný objem investic v síti Sklik ve výši 1 milión Kč.

Jako certifikovaná agentura jsme získali od Sklik několik výhod. Vedle možnosti prezentovat toto ocenění jde zejména o přístup k nadstandardním informacím, školením, přednostní přístup k novinkám a další benefity.

Certifikovaná agentura Sklik

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*