Jan Fencík

Performance Advertising Strategist

Role v ACOMWARE

Honza je Performance Advertising Strategist - kvalitní prací na klientech se vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.

Kromě českých PPC kampaní a výkonnostního marketingu má Honza na starosti zavádění a optimalizaci těchto projektů na zahraničních trzích (Itálie, Německo, Velká Británie, Francie, Španělsko aj.). Pomáhá také s implementací novinek ve výkonnostním marketingu pro ostatní klienty.

 

Vzdělání a certifkáty

Je držitelem certifikátů Google AdWords Qualified – Search a Bing Accredited Professional a svou odbornost neustále zvyšuje dalším vzděláváním.

Vystudoval podnikání a administrativu se zaměřením na marketing (ČZU) a své teoretické znalosti teď úspěšně převádí do praxe.

Veřejná vystoupení

Kromě našich školení a workshopů přednášel na školení APEK Novinky v PPC reklamě, na konferenci E-Business Forum 2013 pak vystoupil s přednáškou na téma Přehledné rozdělení zdrojů podle konverznosti a zásahu uživatelů. Pro naše klienty také vedl Snídani s Adform, na které představil tuto moderní platformu pro nákup a správu reklamních ploch. V nedávné době jste ho mohli slyšet na ShopExpo 2015.

Případové studie

Pomohl jedné ze sester e-shopu VašeČočky.cz při vstupu na německý trh - podívejte se, jak jsme ztrojnásobili výkon PPC kampaní e-shopu 321linsen.de. Jako spolumoderátor se také účastnil říjnového mítingu s úspěšným e-shopistou Vlastou Vávrů, který se všemi čočkovými e-shopy uspěl a stále expanduje.

Zájmy

Po pracovním dni, který povětšinou Honza stráví u počítače, se s radostí věnuje florbalu, squashi nebo tenisu.

 

Honzův videorozhovor s Vlastou Vávrů:

 

 

Honzova prezentace z konference E-Business Forum 2013:

 

 

Moje znalosti

Zvyšování návštěvnosti Remarketing RTB

Pro koho momentálně pracuji

Přečtěte si mé příspěvky

Jdi na více prezentací

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*