Na projektu se podílejí

Ondřej Klega Business Development
Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

Jak jsme pomohli značce Pepe Jeans uspět na internetu

Známé fashion značce Pepe Jeans se vstup na internet vydařil – roste obratově, zvyšuje se hledanost a význam brandu a online prodej vhodně doplňuje běžné kamenné prodejny. Jak se to podařilo?

 

V roce 2012 spustila společnost KLAR Fashion vlastní internetový obchod Pepe-jeans-store.cz. V té době firma neměla žádné předchozí zkušenosti s online podnikáním, ani jasně stanovený plán svého rozvoje.

Od roku 2013 ji ACOMWARE pomáhá v naplnění třech základních cílů:

  • Dosažení prodejů srovnatelných s kamennými prodejnami
  • Rozšíření působnosti na celou Českou republiku
  • Propojení offline a online prodeje

Společně s klientem procházíme fází prvních konzultací, přípravy marketingové strategie i realizace jednotlivých kroků. Bouráme například bariéry pro online zákazníky – na e-shopu najdou přesný seznam velikostí v kamenných prodejnách, mají dopravu zdarma a bez problémů mohou vrátit zboží.

Dosavadní výsledky dokazují, že také typicky retailový prodejce může na internetu získat zajímavý obrat – e-shop rostl meziročně o 120 %, zvýšilo se povědomí a hledanost značky Pepe Jeans (na obratu se podílí 7 miliony Kč) a podařilo se odstranit některé bariéry – například kamenné pobočky navštíví 20 % zákazníků z internetu.

Více informací najdete v naší studii, kterou si můžete stáhnout zdarma zde.

TIP: Nezapomínejte, že také vám můžeme pomoci se vstupem na online trh. Domluvte si s námi marketingovou konzultaci!

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*