Na projektu se podílejí

Jakub Janda Senior E-commerce Consultant
Jakub je zkušený konzultant s dlouholetou praxí. Zkušenosti získával ve společnosti Seznam.cz, kde vedl řadu PPC projektů klíčových klientů.

Helcel nábytek: 5x vyšší obrat díky dlouhodobé spolupráci

S českým prodejcem nábytku spolupracujeme od roku 2013 a za tuto dobu jsme mu pomohli k zvýšení obratu na pětinásobek. Klíčem k růstu byly konzultace i výkonnostní marketing.

Naše spolupráce se společností Helcel nábytek začala – podobně jako u řady dalších klientů – zkušebním obdobím, v němž jsme klientovi pomohli nastartovat PPC (např. prostřednictvím PLA kampaní) či zcela změnit strategii retargetingu.

Díky dobrým výsledkům ve zkušebním období pak od roku 2014 poskytujeme komplexní služby, které zahrnují nejen dlouhodobou správu vybraných marketingových kanálů, ale též komplexní poradenství.

Hlavní oblasti spolupráce:

  1. Pravidelná konzultace marketingových aktivit
  2. Kompletní správa PPC kampaní (včetně reklamní sítě Sklik)
  3. SEO analýzy a linkbuilding
  4. UX konzultace
  5. Poradenství v oblasti nákupu reklamních ploch

Multikanálový marketing

Za dobu 3 let, po které spolupracujeme, jsme přispěli k růstu obratu na pětinásobek původních hodnot z roku 2013. Velkou zásluhu na tom mají PPC kampaně, u nichž se nám i v roce 2016 nadále daří výrazně zvyšovat výkon – například obrat z reklamní sítě Sklik vzrostl za prvních 7 měsíců letošního roku meziročně o 64 %.

Více informací najdete v infografice pod tímto textem.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*