FotoŠkoda

Společnost FOTOTECHNIKA A VIDEO – MILAN ŠKODA se na trhu fotografování a videa pohybuje od roku 1991, e-shop byl spuštěn na jaře roku 2008. V současné době jeden z předních evropských fotoobchodů a držitel řady ocenění. Prodejní prostory v historickém Paláci Langhans v centru Prahy slouží také jako výstavní síň pro uznávané i méně známé fotografy. FotoŠkoda podporuje humanitární organizaci Lékaři bez hranic.

Hodnocení konzultanta

Zbyšek Rak
Sales Manager

Na školení Google Analytics bylo nejlepší, že jsme se mohli bavit naprosto konkrétně. Obsah byl přesně přizpůsoben našim požadavkům a pokud sleduji čísla vlastního eshopu, je to mnohem přínosnější než obecné příklady. Zároveň jsme na školení dostali k údajům ihned doporučení, co se kde dá zlepšit a jak. Pan Penkala, který nás školil, je navíc sám aktivním fotografem, a tak problematika řešená v eshopu s fotoaparáty mu osobně byla podle všeho blízká. Navíc se umí na celou věc podívat s nadhledem a neuvažuje pouze o eShopu, ale zamýšlí se i nad propojením s kamennou prodejnou, což pro nás bylo velice důležité. 

Martin Vachata
FotoŠkoda.czUdělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*