Na projektu se podílejí

Ondřej Klega Business Development
Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

Feedo: Přivedli jsme zákazníky z kamenných obchodů na internet

Feedo se díky své specializaci na výživu a zboží pro kojence pohybuje v oblasti FMCG – rychloobrátkového maloobchodního zboží. Cílovou skupinou jsou těhotné ženy a maminky s dětmi ve věku 0 – 3 roku, které většinou navštěvují kamenné prodejny.

 

Primárním cílem spolupráce proto bylo přivést zákazníky z kamenných obchodů na internet. Snažíme se proto odbourat bariéry pro nákup online (doprava zdarma, nižší ceny zboží) a ve spolupráci s klientem realizujeme řadu marketingových kampaní. Cílem je také zavedení nástrojů pro akvizici zákazníka na internetu (výkonnostní marketing) a pro jeho následné udržení.

Právě stávající zákazníci hrají důležitou roli – ti, kteří nakoupí jednou za 4 měsíce, tvoří 65 % obratu e-shopu. Nastaveny jsou proto nástroje pro maximalizaci retence (hodnoty zákazníka) v čase, v této oblasti využíváme emailing a další techniky.

Feedo je díky vzájemné spolupráci lídr trhu potřeb pro kojence. Akviziční strategie vedla k růstu služeb až o 300 %. Významný podíl stálých zákazníků na obratu také potvrzuje vhodně nastavenou strategii pro segment FMCG.

Více informací najdete v naší studii, kterou si můžete stáhnout zdarma zde.

TIP: Nezapomínejte, že také vám můžeme pomoci se vstupem na online trh. Domluvte si s námi marketingovou konzultaci!

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*