Feedo.cz

"Lehčí život maminkám" - to je motto e-shopu Feedo.cz, který se věnuje potřebám pro miminka. Na stránkách tohoto e-shopu je připraven široký sortiment zboží - od kojenecké výživy, přes dětskou kosmetiku až po veškeré ostatní potřeby pro kojence.

S klientem Feedo.cz spolupracujeme na podpoře marketingu již několik let. Pomohli jsme mu například přivést zákazníky z kamenných prodejen na internet nebo jsme díky chytré kampani dosáhli okamžitého zvýšení obratu o 170 %. Na spolupráci s ACOMWARE jsme se ptali přímo marketingového ředitele Martina Molčana - celý rozhovor je k přečtení zde -, který byl také na podzim 2014 spolu s Matúšem Karaffou hostem setkání Eshopista.

 


"Dali jsme si cíl prodat sedm kamionů plenek Pampers. Koncepce kampaně v podání ACOMWARE se nám už od počátku líbila a věřili jsme v úspěch. Ale realita ještě naše očekávání předčila – měli jsme dokonce v jednu chvíli absolutně přetížené pracovníky v expedici zboží. Spolupráce s ACOMWARE funguje na dobré bázi – jsou pro nás především konzultačními partnery a jejich odborné rady už našemu e-shopu výrazně pomohly v růstu."

Martin Molčan
Marketingový ředitel Feedo.cz a Feedo.sk, MyMedia s.r.o.Udělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*