Na projektu se podílejí

Ondřej Klega Business Development
Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

Feedo.cz: obsahová kampaň přinesla tisíce návštěvníků


V létě jsme realizovali kampaň na podporu blogu největšího českého e-shopu se zbožím pro kojence Feedo.cz. Za minimální náklady se podařilo získat tisíce nových návštěvníků. 

Blog provozovaný na adrese http://blog.feedo.cz obsahuje rady a doporučení pro maminky. Primárním cílem kampaně realizované v srpnu 2015 bylo zvýšit povědomí o jeho existenci a získat nové návštěvníky.

Obsahová kampaň byla zaměřena na klíčová slova související s kojeneckou tématikou a umístěna na serverech zaměřených na ženy a maminky. Využity byly textové i grafické inzeráty, které kombinovaly propagaci brandu a praktických rad pro maminky.

Při nákladech 29 200 Kč přinesla kampaň následující výsledky:

  • 5,1 milionů zobrazení
  • 5 434 návštěv při ceně 5,38 Kč za návštěvníka
  • 2x větší CTR oproti běžné display kampani
  • Průměrné CPT dosáhlo 5,76 Kč
     

Více informací najdete v infografice pod tímto textem.

 

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*