Expert ČR

Expert ČR je jedním z nejvýznamnějších prodejců elektroniky v ČR, která nedávno rozšířila svůj offline prodej o nový obchodní kanál - e-shop. Rozvětvenou síť poboček s vynikajícím logistickým zajištěním nyní podporuje i online prodej.

Úzkou spolupráci se společností Expert ČR potvrzují také naše případové studii - na jaře 2014 jsme například prozradili, jak probíhalo spuštění multikanálového prodeje u tohoto obchodníka. O své znalosti se Expert ČR také dělí s ostatními např. v nedávno zveřejněném článku na téma zkušeností s provozováním e-shopu a jeho roli mezi pobočkami firmy.

Hodnocení konzultanta

Viktor Malcev
Senior E-commerce Consultant
Začátkem léta 2011 jsme pro klienta začali realizovat wirefrimes e-shopu, kterým předcházela důkladná analýza a nastavení celkové strategie online prodeje. Bylo nutné zajistit soulad obou prodejních kanálů - myslím, že se to našim specialistům podařilo a v úzké spolupráci s klientem můžeme hovořit o úspěšném projektu. Spolupráce navíc průběžně pokračuje a stále se rozvíjí.

"ACOMWARE nás provedl všemi úskalími zavádění nového prodejního kanálu. Byl to dlouhý a po všech stránkách náročný proces, ale vyplatil se. I po spuštění online prodeje udržujeme s ACOMWARE další pracovní vztah, dnes již na konzultanstké bázi. A jsme spokojeni."

 

Petr Hulec
Expert ČR spol. s.r.o.Udělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*