Novinky přináší

Magdaléna Divišová Business Development
Magda má na starosti projekt Eshopista a zároveň působí jako CEO Online People.

E-commerce Academy startuje!

Magistrát hl.m. Prahy schválil před koncem loňského roku dotaci s názvem „Rozvoj podnikatelského prostředí pomocí nových vědeckých poznatků v oblasti e-commerce businessu“. Za dlouhým názvem se skrývá projekt na systematické vzdělávání v oblasti e-commerce. Nejedná se tedy o klasické školení na téma SEO, PPC apod., ale o nadstavbu se širším přesahem pro komplexní uchopení e-commerce businessu.

Budeme se zabývat nejen nejnovějšími analytickými metodami, ale i výzkumem specifik chování zákazníka v online prodeji. Celkový vzdělávací cyklus doplní pravidelný zpravodaj o novinkách a trendech ve světě e-commerce či vyhotovení případových studií a souhrnných zpráv o stavu českého online podnikání.

Partnerem projektu je VŠE

Projekt, který jsme připravili ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou, konkrétně se členy katedry marketingu, jejíž nejlepší studenti budou do projektu a doprovodných aktivit začleněni, si klade za cíl vytvořit interaktivní vzdělávací model v oblasti e-commerce. Nadějní studenti budou také součástí training programu.

V lednu 2012 jsme začali s administrativní přípravou projektu, jehož realizace bude spuštěna na jaře 2012. Projekt je financován ze zdrojů Evropského sociálního fondu a rozpočtu magistrátu hl. m. Prahy („Investujeme do vaší budoucnosti“). O průběhu a novinkách Vás budeme pravidelně informovat.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*