Náš spíkr na konferenci

Jan Fencík Performance Advertising Strategist
Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.

E-Business Forum 2013

Čeká vás řada výjimečných řečníků, které jen tak snadno nepotkáte. Ale nenabízíme jen velká jména, konference bude praktická, konkrétní a inspirativní. Jako každoročně, i letos jde o nejdůležitější odbornou akci roku pro všechny, kdo to s elektronickým podnikáním myslí vážně. Na konferenci přivítáme řadu zahraničních hostů, představí se vám nové zajímavé e-shopy, podíváme se na případové studie úspěšných i méně úspěšných, ale hlavně se zaměříme na prodej a to jak dosáhnout ještě lepších výsledků, jaké nástroje k tomu využít a s čím raději neztrácet čas. Máte e-shop? Nebo zvažujete, že se do něj pustíte? Pak na téhle konferenci musíte být.

 

Mimo jiné vystoupí:

  • Jan Fencík, Performace Advertising Manager v Acomware
  • Ondřej Fryc, generální ředitel Mall.cz
  • Jan Vetyška, ředitel APEK
  • Martin Kasa, zakladatel Kasa.cz a Ticketon
  • Vlastimil Vávrů, CEO VašeČočky.cz

 

Konference se koná v pražském SaSaZu, celý program se všemi přednášejícími a další informace najdete na oficiálních stránkách konference.

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*