David Vurma

CEO

Role v ACOMWARE

David je výkonným ředitelem ACOMWARE. Zodpovídá tak za přípravu firemní strategie a celkové řízení naší společnosti. Stěžejní součástí jeho práce je stanovování firemních procesů, automatizace činností a pomoc s rozvojem jednotlivých oddělení. Ke své pozici dodává: "Mojí hlavní náplní práce je zajistit, aby se lidé v ACOMWARE cítili dobře".

Pracovní zkušenosti

V minulosti David v ACOMWARE řídil oddělení Performance a oddělení Digitálních médií. Před příchodem do ACOMWARE pracoval jako Senior Performance Specialist agentuře Performio. Na této pozici měl na starosti správu významných brandových klientů. Podílel se také na vývoji reklamního systému Performax. Věnoval se RTB a spolupracoval na vývoji nové DSP platformy.

Dříve pracoval také jako Account Manager ve společnosti CoMoGa zaměřující se na zákaznický servis a podporu startupových projektů.

Vzdělání a certifikáty

Vystudoval Vysokou školu hotelovou v Praze, kde ho zaujal mimo jiné online marketing, kterému se začal věnovat již během studia.

Je držitelem certifikátů Google Audience Product Expert, Google Analytics, Google Tag Manager a také Google Adwords.

Zájmy

Ve volném čase se věnuje gastronomii. Mezi další zájmy patří sport, především volejbal a tenis.

 

Pro koho momentálně pracuji

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*