Danesi s.r.o

Rodinná firma DANESI s.r.o., je prodejcem zahradního vybavení, techniky a dalšího nářadí či domácích potřeb. Specializuje se výhradně na online prodej – internetový obchod na doméně www.danesi-shop.cz.

Hodnocení konzultanta

Jáchym Čadil
SEO Specialist

"Se společností ACOMWARE jsme začali spolupracovat ještě před spuštěním našeho internetového obchodu. Byla mi nabídnuta možnost využít modelu "výkonnostní SEO" - na základě výsledků za posledních 6 měsíců mohu zhodnotit, že rozhodnutí bylo opět správné.Z hlediska SEO se nám výrazně zvedla návštěvnost obchodu a to také zároveň přineslo nárůst tržeb. Pokud tedy chtějí internetové obchody prodávat a být úspěšné, je potřeba nebát se počátečních investic, které se budou po čase vracet zpět a přinášet požadované obchodní výsledky."

Daniel Hájek
Danesi s.r.o.Udělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*