CZC.cz

Jeden z největších českých e-shopů, který začínal v roce 1998 prodejem počítačů a elektroniky ve třech lidech. Po deseti letech fungování překročil 1 miliardu korun a obsloužil půl milionu zákazníků. Dnes, 15 let od svého vzniku, je držitelem několika ocenění nejlepšího e-shopu roku, provozovatelem kamenných poboček po celé ČR a rekordním obratem 1,3 miliardy za rok 2012.

Generální ředitelka e-shopu CZC.cz, Jitka Dvořáková, byla hostem naší panelové diskuse na téma "Zákazník".

Hodnocení konzultanta

Tomáš Fikar
HR a strategie
Jsme rádi, že nás CZC.cz přizval k formulování své další strategie. Je to pro nás důkazem toho, že nabízíme kvalitní a relevantní informace i pro ty největší hráče na trhu.

"Řízení tak velkého e-shopu jako je CZC.cz potřebuje především dobře promyšlenou a srozumitelnou strategii. K její tvorbě je klíčové mít, kromě vlastních zkušeností, i kvalitní informace a postřehy z trhu. Oceňujeme proto přínos konzultantů z ACOMWARE, kteří nám byli schopni pomoci při jejím plánování."

Tomáš Pilský
Business DirectorUdělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*