Conrad Electronic

Conrad je rodinná firma, která již po čtyři generace působí jako holdingová společnost. Založena byla v Berlíně v roce 1923. Od roku 1946 působí ve městě Hirschau v Horním Falcku. Více než 85 let činnosti firmy Conrad znamená tradici a pokrok. Jméno Conrad se stalo pojmem ve světě elektroniky a techniky napříč celou Evropou.
 
Conrad nabízí technické inovace, které jsou dostupné široké skupině zákazníků. Sortiment v České republice v současnosti činí více než 65 000 výrobků, které pokrývají téměř vše, co má něco společného s elektronikou a technikou. Conrad vždy zajišťuje prvotřídní kvalitu všech prodávaných výrobků.
 
Podívejte se, jak jsme inteligentním emailingem zvýšili obrat z emailových kampaní o 56 %.

Hodnocení konzultanta

Jan Penkala
Business Development
Nadále budeme pokračovat v optimalizaci automatizovaných kampaní a přidávat nové, tam je nejvyšší prostor pro navýšení obratu, získání konkurenční výhody a zároveň tyto emaily jsou prospěšné pro zákazníky. Obrovské možnosti skýtá skórování zákazníků a využití webtrackingu, zvláště v B2B komunikaci.

"Ačkoliv jsme s výsledky posunu emailingu velmi spokojeni, zůstávají desítky programů a možností, které jsme ztím nevyzkoušeli, takže očekávám další zlepšování výsledků. Oceňuji též rychlou a profesionální podporu ze strany konzultační společnosti ACOMWARE, která připravuje a optimalizuje automatizované programy a pomáhá nám s celkovým rozvojem."

Ferdinand Valent
Marketingový manažer Conrad Electronic ČRUdělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*