Astratex.cz

Astratex.cz je lídrem na trhu spodního prádla a plavek v ČR s ročním obratem nad 100 milionů Kč. Základním cílem e-shopu je plná orientace na nakupující - snadné nalezení požadovaného zboží a pomoc při jeho výběru. Kvalita, rychlost doručení, dobré ceny a v neposlední řadě spojení e-shopu s kamennou prodejnou buduje dlouhodobou důvěru zákazníků a zvyšuje procento opakovaných nákupů. Astratex.cz trvale rozšiřuje svou nabídku, dnes už zde zákazníci pravidelně nakupují také oblečení a doplňky. Další výhodou je kvalitní technické zázemí vlastního e-shopu.

Management společnosti rozšiřuje obchodní aktivity také za hranice ČR s cílem stát se významným prodejcem na středoevropském trhu

 

Hodnocení konzultanta

Ondřej Klega
Business Development
Astratex.cz je největším tuzemským hráčem v segmentu spodního prádla. Naše úspěšná spolupráce je postavena na nadstandardních vztazích a činnostech, které přesahují rámec běžných marketingových aktivit. Otevřenost klienta nám umožňuje podílet se na formování jeho business strategie, a to nejen pro český trh. Hlavně díky aktivnímu přístupu Astratexu k měnícím se požadavkům zákazníků a trhu je náš klient schopen udržovat svoji přední pozici na trhu. A já jsem rád, že už léta máme důvěru jeho managementu.

"Naše spolupráce s ACOMWARE trvá již od roku 2005. Naše vztahy se staly již více než partnerské, a to především díky kvalitním službám a vynikajícím výsledkům, které tyto služby generují. ACOMWARE zastřešuje celou naši online propagaci, řeší pro nás copywriting a PR, soutěže, SEO. ACOMWARE s webovou analytikou nám pomáhá odhadovat objednávky a díky tomu můžeme plánovat směny expedicím nebo stanovovat cash-flow celé firmy."

Ing. Petr Vít
Ředitel společnosti ASTRATEX s.r.o.Udělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*