Kontakty pro média

Kamil Gric - PR Manager
Email: kamil.gric@acomware.cz
Telefon: 737 289 527


Tiskové zprávy

Praha, 3. dubna 2017 – Konzultační společnost ACOMWARE, která patří do portfolia mediální skupiny MAFRA, zvýšila v roce 2016 svůj obrat meziročně o 78 % na 145,3 milionů korun. Firma specializující se na pomoc v e-commerce poskytuje své služby řadě významných firem, jako jsou CK Neckermann, Tescoma, Pepe Jeans a další.


Praha, 28. února 2017 – Konzultační splečnost ACOMWARE hlásí nové posily na pozicích marketingových specialistů. Oddělení výkonnostního marketingu posílí čtyři odborníci na PPC kampaně.


Praha, 25. ledna 2017 – Konzultační společnost ACOMWARE, která se zaměřuje na oblast e-commerce, rozšiřuje svůj tým o šest nových pracovníků. Její řady posílili tři konzultanti, dva specialisté výkonostního marketingu a jeden nový člen interního marketingu.  


Konzultační společnost ACOMWARE získala dva nové klienty, pro které bude zajišťovat e-mailový marketing: české společnosti Knihy Dobrovský a Canaria Travel.


Praha, 12. října 2016 – Kladný vztah Čechů k mobilům a tabletům se stále výrazněji projevuje také ve způsobu, jakým nakupují na internetu. V 3. čtvrtletí letošního roku dosáhl počet nákupů, které Češi uskuteční z mobilních zařízení, nového rekordu. Na návštěvnosti tuzemských e-shopů se mobily a tablety podílejí již téměř
z 30 %.


Praha, 29. srpna 2016 – Konzultační společnost ACOMWARE se stala oficiálním partnerem IBM v oblasti IBM Marketing Cloud. V současné době již firma ACOMWARE obsluhuje přes 70 klientů, kteří tento nástroj využívají, a disponuje největším agenturním týmem v České republice na problematiku e-mailového marketingu.


Praha, 9. srpna 2016 – E-mail marketingu se v rámci českých konferencí nedostává příliš prostoru. Chce to změnit společnost ACOMWARE, která na podzim uspořádá první nezávislou konferenci věnovanou právě e-mailingu. Do Prahy díky tomu 6. října 2016 dorazí 5 světově uznávaných odborníků z oboru e-mailové komunikace.


Praha, 27. července 2016 – Po prvních šesti měsících tohoto roku je jasné, že internetové prodeje v Česku letos zlomí další rekord. Od ledna do konce června se obrat tuzemských e-shopů meziročně zvýšil o 22 %. Ve druhém čtvrtletí růst dokonce akceleroval a dosáhl 25 %. V tomto období byl mezi lidmi největší zájem zejména o sezónní zboží, jako jsou bazény, klimatizace nebo domácí ventilátory.


Praha, 29. června 2016 – Analyzovat nejen marketingová, ale také obchodní data s cílem zlepšit plánování a obchodní výsledky. Právě to svým klientům nyní umožní konzultační společnost ACOMWARE, která nově využívá cloudový nástroj Roivenue pro analýzu marketingových a obchodních dat.


Praha, 5. května 2016 – Konzultační společnost ACOMWARE se stala prvním partnerem Salesforce Marketing Cloud v České republice. Tato platforma umožňuje firmám lépe pochopit chování svých zákazníků, a tyto informace následně využít v rámci jejich marketingu. ACOMWARE nabídne svým klientům implementaci a dlouhodobý rozvoj tohoto nástroje.


Praha, 21. dubna 2016 – Diskusní a networkingová platforma Eshopista se v rámci 3. ročníku poprvé chystá do zahraničí. Vedle pravidelných pražských setkání se vůbec poprvé uskuteční také v Bratislavě. Ještě na jaře se hosty této akce stanou lídři společností Miton, Martinus.sk nebo Slevomat.cz.


Praha, 14. dubna 2016 – Množství nákupů, které Češi uskuteční v internetových obchodech, rostlo také v prvním čtvrtletí letošního roku. Obrat prodejců vzrostl podle analýzy konzultační společnosti ACOMWARE meziročně o zhruba 18 %. Lidé přitom stále častěji nakupují ze svých mobilů – za poslední rok se příjmy z tohoto typu zařízení více než zdvojnásobily.


Praha, 30. března 2016 – Obrat konzultační společnosti ACOMWARE za rok 2015 přesáhl 81 milionů korun a meziročně vzrostl o 34 %. Firma se v únoru nastěhovala do nových kanceláří na pražské Pankráci a plánuje se zaměřit na nové typy klientů. Rozšířila také portfolio svých služeb.


Praha, 2. 2. 2016 – Možnost nakoupit na internetu už svým zákazníkům nabízejí více než dvě třetiny největších obchodních řetězců v ČR. Nejvíce e-shopů přitom loni otevřeli prodejci módy, své zboží online stále nenabízejí naopak prodejci potravin nebo drogerie. Lepší se i nabídka služeb. Vyplývá to z výzkumu konzultační společnosti ACOMWARE.


Praha, 21. ledna 2016 – Konzultační společnost ACOMWARE, která se zaměřuje na oblast e-commerce, posílila od ledna svůj obchodní tým. Nováčci Jan Hošek a Martina Kubalíková budou mít na starosti vyhledávání nových zákazníků a prodej i rozvoj exportních služeb.


Praha, 7. ledna 2016 – Bohaté a štědré byly pro české internetové obchody nejen loňské Vánoce, které jim přinesly třetinu celkového obratu, ale vůbec celý rok 2015. V loňském roce totiž vzrostl českým e-shopům obrat o téměř 26 % a podobný růst lze očekávat také letos. Dá se proto očekávat, že celkový výkon české e-commerce by mohl v roce 2016 atakovat hranici 100 miliard Kč.


Největší potenciál ze služeb v oblasti online marketingu má mobilní a video reklama. Vyplývá to z výzkumu společnosti ACOMWARE, který byl zveřejněn v první den konference Marketing Festival.


Praha, 15. října 2015 – Češi stále více nakupují z mobilních telefonů. V 3. čtvrtletí letošního roku díky tomu dosáhl podíl těchto zařízení na tržbách e-shopů nového maxima. Internetoví obchodníci se navíc mohou radovat z růstu celé e-commerce, který za první tři čtvrtletí přesáhl 24 %.


Mediální skupina MAFRA posiluje svoji pozici v oblasti digitálního marketingu a e-commerce. Získala 100% podíl v jedné z nejvýznamnějších konzultačních společností na trhu, společnosti ACOMWARE, která se specializuje na segment e-commerce a retail. Multimediální dům tak vedle silné pozice na trhu on –line a off –line inzerce, získává významnou účast v segmentu výkonnostní reklamy, emailového marketingu a poradenství v e-commerce.


Praha, 21. září 2015 – Konzultační společnost ACOMWARE pomáhá nově s online propagací známým českým značkám KOH-I-NOOR a Narex.
1 2

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*