Pavel Vondruška

Email Marketing Strategist

Role v ACOMWARE

Pavel pracuji na pozici Email Marketing Strategist. Pro zákazníka navrhne, implementuje a optimalizuje veškerou e-mailovou komunikaci, kterou je zapotřebí personalizovat a také správně načasovat.

Má bohaté zkušenosti s vývojem webových aplikací a dlouhodobě se pohybuje v online marketingu. Pavel také spolupracuje na twitter kanálu o e-mailingu @InteligentEmail.

Vzdělání a certifikáty

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou (VŠE), obor informatika a statistika. Je držitelem několika certifikací jako Google Analytics Individual Qualification, IBM Marketing Cloud Professional Certification, Mobile App Analytics Fundamentals.

Přednášky a vystoupení

Školik naše klienty na workshopOPEN na téma Inteligentní e-mailové komunikace, konkrétně vystupoval s přednáškou o RFM modelu.

Zájmy

Mezi jeho zájmy patří turistika, ze sportu běh, plavání a kolo.
 

Moje znalosti

Inteligentní emailový marketing Optimalizace nákupního procesu

Pro koho momentálně pracuji

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*