Ondřej Klega

Head of Marketing and Business Development

Role v ACOMWARE

Ondřej pracuje na pozici Head of Marketing and Business Development a vede naše marketingové oddělení. Také má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

Vzdělání a certifikáty

Zkušenosti v e-commerce sbíral již při studiu na Podnikohospodářské fakultě VŠE, kterou absolvoval diplomovou prací zaměřené na hodnocení strategie internetových obchodů.

Veřejná vystoupení

Přednáší na konferencích o problematice e-commerce (Multichannel 2013E-commerce Forum 2013Shoproku Meeting 2012, E-business Forum), participuje na přednáškách pro studenty marketingu na Vysoké škole ekonomické, spolupracuje s Nadací O2 v projektu Think Big a vede také interní workshopy společnosti ACOMWARE.

Nejčastěji přednáší o vstupu na online trh a podílí se na interním vzdělávacím projektu pod záštitou Evropské unie E-commerce Academy.

Případové studie

S klientem Feedo.cz dosáhl zvýšení obratu o 170 % - přečtěte si naši případovou studii. Podívejte se také na jeho videointerview s Pavlem Zendulkou z Armed.cz o otevírání kamenné prodejny v Praze.

Zájmy

Mezi Ondrovy zájmy patří freestyle frisbee, cestování a rodina.

 

Ondřejova prezentace na konferenci E-commerce Forum 2013

 

 

Ondřej na konferenci Multichannel 2013, jeho prezentace začíná v čase 27:20

 

 

 

Moje znalosti

Zvyšování obchodní výkonnosti Zvyšování návštěvnosti Marketingová konzultace

Pro koho momentálně pracuji

Přečtěte si mé příspěvky

Jdi na více prezentací

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Telefon: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*