Náš tým

 

V našem týmu najdete specialisty i odborné konzultanty. S klienty spolupracujeme na bázi partnerství – seznámíme se s Vaším obchodním modelem, cílem a strategií. Díky tomu Vám můžeme efektivně pomáhat růst. Neexistuje obecný způsob zvýšení obratu – každý e-shop je jiný. Proto je naším cílem najít pro Vás řešení na míru, které zvedne obraty i zisk. Pro úspěch Vašeho e-shopu také využíváme synergií s našimi partnery.

 

Abychom pro Vás mohli zajištovat trvale vysoký odborný standard, je jednou z našich priorit dlouhodobé a kvalitní vzdělávání všech členů našeho týmu. Pravidelně se také účastníme konferencí, pořádáme odborné workshopy a panelové diskuze. Podívejte se na videa z našich akcí. Názory našich kolegů také najdete v internetových médiích. V e-commerce se pohybujeme více než 13 let a stále nás to baví!

 

Kontaktujte nás ještě dnes. Pomůžeme Vám prorazit v e-commerce!

 

 

Vedení

 • Jan Penkala CEO

  Jenda je od února 2014 ředitelem naší společnosti. Má na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailery v oblasti e-commerce.

  Více informací
 • Tomáš Fikar HR a strategie

  Tomáš hledá a vychovává nové hvězdy na nebi e-commerce a věnuje se strategii společnosti. Má hlavní zásluhy na tom, že dnes může ACOMWARE nabídnout svým klientům kvalitní služby.

  Více informací
 • Roman Oravec CFO, jednatel společnosti

  Roman je jednatelem společnosti. Díky letitým zkušenostem s vedením úspěšných internetových projektů dokáže posouvat ACOMWARE správným směrem.

  Více informací

Consulting

 • Jaroslav Kaucký Head of E-commerce Consulting

  Jarda vede v ACOMWARE tým konzultantů a stará se o jeho rozvoj. Dříve působil jako marketingový ředitel v Pepa.cz, kde byl zodpovědný za veškeré online aktivity portálu. V ACOMWARE se přesouvá z pozice Senior E-Commerce Consultanta.

  Více informací
 • David Hořava E-commerce Consultant

  David pracuje na pozici E-commerce Consultant, pomáhá našim klientům v celkovém rozvoji online marketingu. Koordinuje práci specialistů, navrhuje další strategii a dohlíží na celkovou realizaci.

  Více informací
 • Tereza Bokotejová E-commerce Consultant

  Tereza pracuje jako E-commerce Consultant, v oboru online marketingu se pohybuje již 8 let a má největší zkušenosti zejména z oblasti PPC, Facebooku a kompletní správy webů. Poslední rok se také věnovala mailingu.

  Více informací
 • Petr Jakubec E-commerce Consultant

  Petr pracuje na pozici E-commerce Consultant, kde se stará o rozvoj našich klientů, jejich e-shopů a online marketingových aktivit. Zkušenosti sbíral jako PPC specialista v naší firimě a v Seznam.cz

  Více informací
 • Jiří Široký Data Analyst

  Jiří pracuje jako Data Analyst. Stará se o analýzu dat našich zákazníků. Připravuje vizualizaci dat, RFM modely a řadu dalších užitečných analýz, které interpretuje našim zákazníkům.

  Více informací
 • Jakub Michalovský E-commerce Consultant

  Jakub pracuje na pozici E-commerce Consultant, kde se stará o rozvoj našich klientů, jejich e-shopů a online marketingových aktivit. Zkušenosti sbíral především v agentuře TK media a v Seznam.cz

  Více informací
 • Jiří Macek Senior E-commerce Consultant

  Jiří pracuje jako Senior E-commerce Consultant, v oboru online marketingu se pohybuje více než 12 let. Spolu s kolegy připravuje integrované kampaně a řešení pro malé i velké klienty.

  Více informací

Performance

 • Ondřej Smékal Head of Performance and Digital Media

  Ondra vede v ACOMWARE špičkový performance a digital media tým a stará se o jeho rozvoj. Dříve působil v Seznamu, kde pracoval jako konzultant Skliku pro klíčové zákazníky a agentury. V ACOMWARE se přesouvá z pozice E-commerce Consulting Leadera.

  Více informací
 • Petra Pacáková Performance Team Leader

  Petra se na pozici Performance Team Leader zajímá o to, aby naši klienti vytěžili z PPC kampaní maximum, má za sebou dlouholetou zkušenost z předchozí práce pro PPC agenturu a nejrůznější e-shopy. V současné době vede vlastní tým specialistů.

  Více informací
 • Andrea Štefková Performance Team Leader

  Andrea se na pozici Performance Team Leader stará o svůj tým a kampaně našich klientů ve vyhledávačích Seznam a Google. S PPC kampaněmi má bohaté zkušenosti z předchozího zaměstnání.

  Více informací
 • Jan Fencík Performance Advertising Strategist

  Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.

  Více informací
 • Jakub Janda Senior E-commerce Consultant

  Jakub je zkušený konzultant s dlouholetou praxí. Zkušenosti získával ve společnosti Seznam.cz, kde vedl řadu PPC projektů klíčových klientů.

  Více informací
 • Antonín Šebík PPC Specialist & Web Analyst

  Tonda pracuje jako Web Analyst, má rozsáhlé zkušenosti s webovou analytikou a dalších oborů online marketingu, zejména PPC.

  Více informací
 • Vendula Šteflová Senior PPC Specialist

  Vendula je součástí Performance týmu. Zkratky jako CPC nebo CTR pro ni nejsou žádnou záhadou, proto se zabývá správou PPC kampaní.

  Více informací
 • Filip Dvořák PPC Specialist

  Filip je na pozici PPC Specialist. Zkušenosti s PPC reklamami čerpal při práci pro nejmenovaný český e-shop s elektronikou. PPC ho baví a stále se snaží hledat cesty, jak je automatizovat a zlepšovat.

  Více informací
 • Markéta Jetelová PPC Specialist

  Markéta pracuje na pozici PPC Specialist. Tvoří a stará se o kampaně našich klientů ve vyhledávačích Seznam a Google. Své prvotní zkušenosti s PPC získala při správě kampaní pro svůj vlastní eshop.

  Více informací
 • Šárka Walczaková PPC Specialist

  Šárka pracuje na pozici PPC Specialist. Tvoří a stará se o kampaně našich klientů. Zkušenosti se správou PPC kampaní získala především díky práci v agentuře Najisto.

  Více informací
 • Lukáš Uher PPC Specialist

  Lukáš pracuje na pozici PPC Specialist. Stará se o kampaně našich klientů v reklamních systémech Adwords a Sklik.

  Více informací
 • Jan Zícha PPC Specialist

  Honza pracuje na pozici PPC Specialist. Spravuje kampaně pro naše klienty v systémech AdWords i Sklik. Své prvotní zkušenosti s PPC reklamou získal především díky samostudiu.

  Více informací
 • Jan Škoda PPC Specialist

  Honza pracuje na pozici PPC Specialist. Tvoří a stará se o kampaně našich klientů. Zkušenosti se správou PPC kampaní získal především díky práci ve společnosti Seznam.cz.

  Více informací
 • Miriama Bothová PPC Specialist

  Miriama pracuje na pozici PPC Specialist. Na starosti má klienty, kterým spravuje účty v systémech AdWords a Sklik.

  Více informací
 • Ondřej Chvojka Data Analyst

  Ondřej pracuje jako Data analyst. Stará se o nasazování měřících kódů na weby zákazníků a zajišťuje nastavení Google Analytics. Zkušenosti získal ve společnosti eBRÁNA.

  Více informací
 • Vítězslav Kazík Senior PPC Specialist

  Vítězslav pracuje jako Senior PPC Specialist, kde má na starost správu a optimalizaci PPC kampaní. V oblasti online marketingu se pohybuje již osm let a za tu dobu spolupracoval na mnoha projektech s cílením jak na český, tak i zahraniční trh.

  Více informací
 • Magdaléna Jirásková PPC Specialist

  Magdaléna má na starosti správu PPC a Facebook kampaní. Na Facebooku spravuje nejen reklamy, ale celé profily, Kromě správy dělá také PR a copywriting.

  Více informací

Digital Media

 • David Vurma Head of Digital Media

  David pracuje jako Head of Digital Media. Své dlouholeté zkušenosti s online marketingem sbíral při práci v agentuře Performio a ve společnosti CoMoGa. Nejvíce se věnuje oblasti display reklamy.

  Více informací
 • Denis Wanča Digital Media Team Leader

  Denis se stará zejména o RTB kampaně a reklamní plochy našich klientů, které spravuje přes pokročilou platformu Adform.

  Více informací
 • Jiří Traxler Media Manager

  Jirka zastřešuje spolupráci s online médii. Na základě svých dlouholetých zkušeností vybere z velkého množství webových portálů ten nejvhodnější pro prezentaci klientovy reklamy a následně celou reklamu zajistí.

  Více informací
 • Martina Přibylová RTB Specialist

  Martina pracuje jako RTB specialist a je součástí týmu Digital Media. Má na starosti správu RTB kampaní a reklamních ploch.

  Více informací

Emailing

 • Petr Cikán Head of Email Marketing

  Petr pracuje jako Head of Email Marketing. Řídí oddělení e-mailingu a stará se o vybrané klienty. Na své pozici využívá bohatých zkušeností z e-commerce a marketingu, které získává již od roku 1999.

  Více informací
 • Zdeněk Rosenhöfer Email Project Manager

  Zdeněk je nedílnou součástí našeho e-mailingového oddělení. Jde mu především o kvalitně odvedenou práci na projektech klientů. Vždy se snaží maximálně využít potenciál a klienta neustále posouvat dál.

  Více informací
 • Pavel Vondruška Email Marketing Strategist

  Pavel je dlouholetým specialistou na e-mailing. Pro zákazníka navrhne, implementuje a optimalizuje veškerou e-mailovou komunikaci, kterou je zapotřebí personalizovat a také správně načasovat.

  Více informací
 • Martin Halama Senior Email Marketing Specialist

  Martin v ACOMWARE působí na pozici e-mailového specialisty, má na starosti tvorbu e-mailové strategie, stejně jako přípravu a rozesílku newsletterů a nastavování personalizované komunikace a automatizovaných kampaní.

  Více informací
 • Vladimír Voda Email Marketing Specialist

  Vláďa pracuje na pozici Email Marketing Specialist. Zabývá se navrhováním a optimalizací e-mailové komunikace pro své klienty.

  Více informací
 • Marek Růžička Email Marketing Specialist

  Marek pracuje na pozici Email Marketing Specialist, má na starosti tvorbu newsletterů pro naše klienty i následnou rozesílku přes pokročilý nástroj Silverpop.

  Více informací
 • Jakub Malý Email Marketing Specialist

  Kuba pracuje na pozici Email Marketing Specialist, má na starosti tvorbu newsletterů pro naše klienty i následnou rozesílku přes pokročilý nástroj Silverpop.

  Více informací
 • Jakub Sedlák Business Development

  Jakub pracuje na pozici Business Development. V oblasti obchodu již stihl nasbírat spoustu zkušeností z několika úspěšných začínajících projektů.

  Více informací
 • Odon Kopp Sales Manager

  Odon pracuje na pozici Sales Manager. Za svou pracovní kariéru získal bohaté zkušenosti z oblasti IT a posledních pět let se věnuje obchodní činnosti.

  Více informací
 • Aleš Nehněvajsa Graphic Designer

  Aleš je firemním grafikem, stará se nejen o tvorbu firemních materiálů (letáky, loga, infografiky či design nových služeb), ale zajišťuje také grafické návrhy materiálů pro naše klienty.

  Více informací
 • František Ettler Graphic Designer, kodér

  František pracuje jako grafik a kodér. Má na starosti vzhled e-mailových kampaní a jejich responsivní kódování. Dále připravuje grafické návrhy materiálů pro klienty.

  Více informací
 • Michaela Brodecká Marketing & Business Development

  Michaela pracuje na pozici Marketing & Business Development. Náplní její práce je přivést Inteligentní e-mailový marketing k nové skupině klientů. Má na starost vyhledávání obchodních příležitostí a partnerů pro ACOMWARE.

  Více informací

SEO

 • Lucie Křivská Content Specialist

  Lucie pracuje jako Content Specialist. Texty jsou důležitou součástí webového obsahu a Lucka patří mezi naše specialisty, kteří se věnují jeho tvorbě. Specializuje se na copywriting a obsahovou strategii.

  Více informací
 • Simona Hajšmanová SEO Specialist

  Simona se zabývá tvorbou zpětných odkazů a obsahové části webu pro klienty. V minulosti pracovala jako copywriter na slevovém portále, kde nasbírala potřebné zkušenosti.

  Více informací
 • Jakub Russ SEO Specialist

  Jakub pracuje jako SEO Specialist. V rámci své práce se zaměřuje především na technické analýzy v oblasti SEO.

  Více informací

Marketing & Business Development

 • Ondřej Klega Head of Marketing and Business Development

  Ondřej má v ACOMWARE na starosti vedení týmu marketingu. Zaměřuje se také na partnerské činnosti, přednáší na konferencích o problematice e-commerce (Shoproku Meeting 2012, E-business Forum), participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

  Více informací
 • Kamil Gric PR Manager

  Kamil pracuje na pozici Marketing Manager, kde má na starosti řízení marketingového týmu. Aktivně se věnuje zejména problematice PR a obsahu. Připravuje případové studie, výstupy pro média i populárně-naučné články pro náš blog.

  Více informací
 • Magdaléna Divišová Business Development

  Magda má na starosti projekt Eshopista a zároveň působí jako CEO Online People.

  Více informací
 • Jan Svoboda Business Development

  Honza je zakladatelem společnosti NetDirect. V ACOMWARE se věnuje především e-commerce partnerům a strategicky dohlíží na interní projekty.

  Více informací
 • Petra Vaníčková Marketing Specialist

  Petra pracuje na pozici Marketing Specialist. Má na starosti správu e-mailových kampaní, jejich kreativu a textaci.

  Více informací
 • Iva Podoláková Event & Project Manager

  Iva je součástí marketingového týmu a pracuje na pozici Event & Project Manager. Má na starosti především návrh a realizaci různorodých projektů a interní marketing.

  Více informací
 • Vojtěch Váňa Marketing Specialist

  Vojta pracuje jako Marketing Specialist v interním marketingovém týmu. Jeho náplní práce v ACOMWARE je výkonnostní marketing a zpracování dat.

  Více informací
 • Jana Kaminská Marketing Specialist

  Jana pracuje jako Marketing Specialist. Její náplní práce je především spoluorganizace eventů. Spravuje náš webový obsah a připravuje grafické materiály.

  Více informací
 • Šárka Prchalová Event Manager

  Šárka je součástí marketingového týmu a pracuje na pozici Event Manager. Má na starosti především návrh a realizaci různorodých projektů, jejich organizace a interní marketing.

  Více informací

Sales

 • Martina Kubalíková Head of Sales

  Martina je vedoucím obchodního oddělení, v pozici Head of Sales. Má na starost kompletní fungování obchodu a prezentaci firmy na obchodních akcích.

  Více informací
 • Zbyšek Rak Sales Manager

  Zbyšek je spoluzakladatelem firmy a v současné době pracuje na pozici Sales Manager. Specializuje se na prodej všech našich on-line marketingových kanálů.

  Více informací
 • Ondřej Vondruška Sales Manager

  Ondra se pohybuje v oblasti médií a on-line na obchodní pozci již 4 roky. Jeho úkolem v ACOMWARE je vyhledávání nových zákazníků a příležitostí.

  Více informací
 • Vlasta Sedláková Sales Representative

  Vlasta má na starosti především správu klientských poptávek. Udržuje náš CRM systém v aktualizovaném stavu a také se podílí ve spolupráci s marketingem na realizaci projektu eshopista.

  Více informací

HR & Finance

 • Nikola Petrová Asistenka jednatele

  Nikola pracovala jako junior accountant ve společnosti MOL Česká republika. V současné chvíli pracuje po boku našeho finančního ředitele Romana a má na starosti finance a správu firemního archivu.

  Více informací
 • Lenka Portová Office Manager

  Lenka zastává pozici, bez které by společnost nemohla fungovat. Jako Office Manager se svědomitě stará o plynulý chod kanceláře. Poradí si s provozními záležitostmi a zastane i back office.

  Více informací

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Telefon: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*